Albüm Kayıt – Prodüksiyon

Sound Menajerlik her türlü ses kayıt hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. 30 m2 alanı kaplayan taş ve ahşap duvarlara sahip kayıt odası ile oldukça canlı, dengeli ve kontrollü kayıt imkanı sunmaktadır. Sahip olduğu geniş mikrofon ve mikrofon pre-anfiyelpazesi sayesinde tüm müzik türlerini ve post prodüksiyon kayıt işlerini eksiksiz yerine getirmektedir. Bünyesinde barındırdığı tecrübeli ses mühendisleri sayesinde pürüssüz kayıt tecrübesini ve ses kalitesini müşterilerine sunmaktadır. Kayıt ekipmanlarının yanı sıra, geniş enstruman koleksiyonlarını müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Miks ve Mastering
Parçalarınızı en mükemmel şekilde mikslemek için bir araya getirdiğimiz ekip ve stüdyomuzda üretimlerinize yeni bir soluk katmayı hedefliyoruz. Dengeli ve detaylı bir duyuma sahip miks odamızda dünyaca ünlü Apogee çeviricileri sayesinde müşterilerimize dünya standartlarında ses kalitesi sunmaktayız. Tecrübeli miks mühendislerimizin becerileri önderliğinde parçalarınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.

Değişen müzik dağıtım kanalları dolayısıyla Sound Menajerlik olarak mastering konusuna ciddi özen göstermekteyiz. Bütün dijital müzik platformlarında albümlerinizin aynı derecede güzel duyulması için ses şiddedi normalizasyon prensiplerini baz alarak mastering hizmeti sunuyoruz. Mastering for iTunes sertifikasına sahip stüdyomuzda dünyanın en büyük dijital müzik pazarında eserlerinizin yayınlanmasını destekliyoruz.

Düzenleme ve Prodüksiyon

Sound Menajerlik sunduğu düzenleme ve prodüksiyon hizmetleri ile farklı medyalara müzik tedarik etmektedir. Televizyon, radyo ve internet ortamları için reklam müziği ve post prodüksiyon hizmetleri, televizyon dizileri ve sinema filmleri için bestecilik ve prodüksiyon hizmetleri sunmaktadır. Yetenekli müzisyenler ile üstün prodüksiyon kabiliyetlerini bir araya getiren bir ortam olarak her türlü albüm prodüksiyonu ve düzenleme işlerini gerçekleştirdiğimiz stüdyomuzda albüm danışmanlığı ve yapımcılık hizmetlerimiz de mevcuttur.

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp