Doğum Günü

Sevdiklerimiz için kendilerini özel hissedecekleri ve eğlenecekleri doğum günü partileri isteriz. Sound Menajerlik nezih bir ortamda çocuğunuz ve sizin için keyifli, konsept doğum günü partilerini düzenliyoruz. Temalı doğum günü partileri yapıyoruz. Tüm partiler kişiye özel partilerdir. Hazırladığımız temalardan birisini seçebililir veya sevdiğiniz kişinin istediği temayı ve ortamı baştan yaratabiliriz.

Çocuklarımız için öncelik hep eğlencedir. Miniklerimize hijyenik ve güvenli oyun salonumuzda profesyonel animatörler eşliğinde sunduğumuz oyunlar, pinyatalar, top havuzumuz, tırmanma duvarımız, müzikler ve danslar ile heyecan verici bir doğum günü yaşatıyoruz.

Çocuklar eğlenirken siz de özenle hazırlanmış konforlu oturma alanımızda konuklarınızla birlikte çayınızın, kahvenizin, birbirinden lezzetli ve kaliteli ikramlarımızın tadını çıkarabileceksiniz. Bir yaş (1 yaş) doğum günü partilerinizde de en özel ortamı hazırlamak için uğraşıyoruz. Ayrıca dış mekan doğum günü parti organizasyonu konusunda hizmet vermekteyiz. Kişiye özel parti malzemeleri hazırlamaktayız.

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp