Basın Danışmanlığı

 Gerekli kamuoyunu oluşturmak için hazırlanan haberi basın kuruluşlarına servis etmek.

Hangi sektörde faaliyet gösterirlerse göstersinler firmaların tamamının kendileri hakkında önemli haberleri kitlelerine iletmeleri gerekir. Bazı firmalar bilgilendirmelerini sosyal medya aracılığı ile yapmayı yeterli olarak görürken; bazı firmalar çok daha kapsamlı bir strateji belirlerler.

Medya ile ilişkilerin iyileştirilmesi, firma haberlerinin hazırlanması, hazırlanan haberlerin medyaya servis edilmesi ve takibi söz konusu olduğunda firmaların amaçlarına ulaşmalarının önündeki tüm engeller ortadan kalkar.

Marka bilinirliğinizin artması, kurumsal kimliğinizin güçlenmesi bakımından oldukça önemlidir. Hedeflediğiniz müşterileri yeniliklerden, kampanyalardan ve organizasyonlardan haberdar etmek için etkileyici basın bültenleri hazırlayarak, firmanızın pazarlama gücünü arttıracak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Basın danışmanlığı hizmeti kapsamında kamuoyunun bilgilenmesi amacıyla hazırladığımız basın bültenlerini Türkiye’nin önde gelen internet portallarına ve görsel, yazılı basın kuruluşlarına servis ediyoruz.

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp