Sizin için en anlamlı günlerden biri olan nişan töreninizde; misafirlarinizin rahat olması, sizin sadece takacağınız nişan yüzüğüne konsantre olmanız için profesyonel ekimizle hizmetinizdeyiz.

Sound Menajerlik ailesi olarak ilk amacımız; nişan için yapılacak olan tüm hazırlıkları bizlerin üstlenmesi, en ince detayların planlanması ve sunulmasıdır. Sizin sadece bu mutlu gününüzü, o özel anı yaşamanızdır.

Nişan mekanı seçiminden, masa süsleme, misafir karşılama, müzik ve ses sistemi, profesyonel Fotoğraf ve Kamera hizmetine kadar tüm gereksinimlerinizde İlayda Organizasyon ailesi olarak her zaman yanınızdayız.

Sizleri rahat ettirebilmek için kaliteli ve profesyonel anlayışla hizmet veren firmamız,  dilediğiniz mekan ve konseptle düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek, en özel gününüzü, unutulmaz kılmak için sizleri bekliyoruz.Kına gecesi organizasyonu , konusunda her geçen gün tecrübelerimize yeni tecrübeler ekleyerek , sizlere her alanda en kaliteli ve en cazip tekliflerle hizmet vermekteyiz. 2007 senesinde çıktığımız bu yolda , uzun yıllar bir arada çalışmış teknik ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Kına Organizasyonu için mutlaka bizleri tercih ediniz , uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Kına organizasyonlarında aslına bakılırsa yapılacaklar hemen hemen aynı görünmektedir  , önemli olan tek unsur , anlaşma yaptığınız kına organizasyonu firmasının ,tecrübeli olup yapılacak süslemeye farklı bir hava katmasıdır. Sound Menajerlik olarak , uzun yıllar bir arada çalışmış , ekip çalışmasına önem veren kişilerle çalışmaktayız , sizlere en kaliteli düğün rehberi kına organizasyonu hizmetini vereceğimizden şüpheniz olmasın.[/Çocuklarımızın hayatları boyunca unutulmayacak özel günleri arasında olan sünnet düğünleri, her anne ve babanın hayal ettiği güzellikte olması açısından çok önemlidir. Bu mutlu günü unutulmaz kılmak için, birçok güzel organizasyonlar vardır.

Düğün salonu, havuz başı, kır konsepti ve restoran gibi birçok mekanda sünnet düğünü organizasyonu yapılabilir. Tüm masaların ve sandalyelerin giydirildiği, etrafın balonlarla ve objelerle süslendiği bir mekan çok hoş olacaktır. Çocuğunuzun keyifle oturacağı, etrafı seyredebileceği sünnet tahtı kiralayabilirsiniz. Ya da yeniçeriler eşliğinde çocuğunuzun taşınması gibi renkli alternatifleri uygulatabilirsiniz. Organizasyonunuzu, sihirbaz, baloncu, mısırcı, şerbetçi, pamuk şekerci gibi unsurları ekleyerek, daha eğlenceli bir parti haline dönüştürebilirsiniz. İslami bir sünnet organizasyonu isterseniz semazenler çok iyi bir seçenek olacaktır.

Sünnet düğünün de kullanılan konfeti, volkan gösterisi ve havai fişek gösterileri oldukça ilgi çekicidir. Hem çocuğunuzun, hem de konuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlamaktadır. Bu özel günü ölümsüzleştirmek için, profesyonel fotoğraf ve video çekimi de oldukça önemlidir. Tüm misafirlerinizle çektireceğiniz fotoğraflar, ömür boyu güzel bir hatıra olarak kalacaktır.

SÜNNET ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ

Sünnet Koltuğu, İlahi Grupları, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler, Tasavvuf Grubu, Sunucular, İlahi Sanatçıları, Balon Süsleme, Mehter Takımı, Semazen Grubu, Masa Sandalye Süsleme,Tiyatro Ekibi, Animasyon Ekibi, Kamera Çekimi,Sohbet Programları, Canlı Enstrümanlar, Palyaçolar, Mevlithanlar, Animasyon Yiyecekleri, İlahi Grubu, Havai Fişek ve Volkan gösterisi ve dahası…

Tüm bunları ve daha fazlasını Sound Menajerlik olarak sizlere sunuyoruz.

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp