Sosyal hayatımızı eğlenceli hale getiren partiler hayatımızı renklendirerek bizi mutlu etmektedir. Güzel bir organizasyon ile partinize gelen misafirlerimizi memnun etmek, onlarla birlikte eğlenebilmek partiyi daha da keyifli hale getirecektir. Sizler için bugün bir öneri listesi oluşturdum. Parti organizasyonu yapmak isteyenlerin işini kolaylaştıracak bu liste ile partiniz hem keyifli hem de eğlenceli bir anı olarak geleceğe güzel izler bırakacaktır.

Güzel Bir Parti Organizasyonu Nasıl Yapılır?

1) Partinizin tarih ve saatine karar vermelisiniz.
2) Davetiyeleri hazırlayın.
3) Partinize kaç kişi katılacaktır? belirleyiniz.
2) Partiyi nerede yapacağınıza karar verebilirsiniz.Dış mekanda olacaksa rezervasyonunuzu erkenden yapmalısınız.
5) Partinizin Temasını belirleyin.
6) Temaya uygun kıyafetinizi, çocuğunuzun kostümünü ya da kıyafetini belirleyip, siparişinizi verebilirsiniz.
7) Yiyecek ve İçeceklerin gelecek misafirlerinizin damak zevkine uygun olmasında yarar vardır.
8) Parti Müziklerini seçin.
9) Partinizde sizin ya da çocuklarınızın oynayacağı oyunları da mutlaka önceden planlamalısınız.
10) Geleceğe güzel anılar bırakmak adına fotoğraf çekmeyi unutmayın.
11) Ben sadece kendimi ve çocuğumu hazırlayayım, gerisini bir organizasyon firması yapsın derseniz, evde veya dış mekanda parti organizasyonu için “Sound Menajerlik” ekibi size severek yardımcı olacaktır.

“Sound Menajerlik ekibi sizi hiç yormadan, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp, hazırlayarak misafirlerinizin unutamayacağı organizasyonlar gerçekleştiriyor. Siz hayal ediyorsunuz, “Sound Menajerlik” ekibi hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor. İstanbulda dış mekanda ya da evde partinizin olacağı yeri “Sound Menajerlik” ekibi süslüyor.

Sound Menajerlik Parti Ekibi;
Baby Shower Partisi
Hastane Odası Süslemesi
Diş Buğdayı Partisi
Doğum Günü Parti
Organizasyonları gerçekleştirmektedir.”Asker Merasimi” Asker uğurlama organizasyonları bir gelenek haline geldiği için askere gidecek her asker adayı için bir eğlence düzenlenmesi ritüel haline gelmiştir. Askere gidecek kişi, arkadaşları, eşi dostu ile birlikte askerlikten önceki son gece mutlu ve huzurlu zaman geçirip moral depolamak ister. Asker adayına moral aşılamak ve mutlu olmasını sağlayarak vatani görevini yapacağı yere mutlu bir şekilde göndermek aileler olarak bizim görevimizdir. Bu görevi yerine getirirken yapacağımız ilk iş bir asker eğlencesi yapacak güvenilir ve işinin ehli bir organizasyon firması ile anlaşmaktır.

Sound Menajerlik eğlencenin yapılacağı mekanın aydınlatılması, misafirlerin oturacağı masa ve sandalyeler, eğlence için gerekli olan ses sistemleri, amfi, kolon hoparlör, bilgisayar gibi tüm teçhizatı getirmektedir. Size düşen sadece asker orkestrasının kurulacağı alanı göstermektir. Bu sayede hiç yorulmadan kusursuz, eksiksiz ve asker adayına moral verecek bir tercih yapmış olursunuz.Bekarlığa Veda Organizasyonu  yapan çiftlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz konuların başında, söz konusu partinin zamanlaması geliyor ki bu çok önemli…Partinizin, düğününüzden 1 hafta, 5 gün yada 3 gün önce olması idealdir. Zira düğün günü misafirleriniz akşamdan kalma, yorgun, bitkin bir çift görmek istemez,dinlenmek ve enerji depolamak için zamana ihtiyacınız olacak.

Veda partilerinde amaç bir ömür boyu sürmesi dileğiyle kurulacak birlikteliğin kutlanması olacağına göre, doya doya eğlenerek bekarlığa veda etmek kaçınılmaz. İyi bir planlama yaparak partiye katılanların keyif alacağı ve uzun yıllar unutmayacağı, orjinal bir parti organize edebilirsiniz.

Geriye güzel anıların kalacağını hesap ederek, bu anıların kalıcı olması için profesyonel bir fotoğrafçının size eşlik etmesini sağlayın.

Parti organizasyonunu yakın arkadaşlarınıza bırakabileceğiniz gibi, birlikte de plan yapabilirsiniz. Parti harcamalarına, katılımcıların katkı yapması da eski bir gelenektir.

Gelin adayları için ;

 • Artık günümüzde kına geceleri ile bekarlığa veda partileri aynı organizasyon içinde yapılabiliyor, kınayı ayrı, partiyi ayrı yapmanın bir anlamı yok.
 • İster  kız arkadaşlarınızla bir araya toplanarak yapacağınız bir ev partisi, isterseniz dışarda kiralayacağınız bir parti mekanı. Her iki durumda da organizasyon içinde kına yakma seremonisini yapabilirsiniz.
 • Hamamda parti; Gelin adayının yakın arkadaş ve akrabalarının katılımıyla gerçekleştirebileceği hamam partileri çok popüler… Bulunduğunuz ilde  geleneksel türk hamamlarını kapatabileceğiniz gibi, 5 yıldızlı bir çok otelin de hamam, spa bölümlerinde müzikli, eğlenceli bir organizasyon yapabilirsiniz. Dansöz yada Zenne çıkarmak farklılık yaratabilir.
 • Gece bitiminde katılımcılara minik hediyeler vermek, geceye çağıracağınız bir falcının bakacağı fallar hoş olabilir.

Karaoke partileri;

 • İster bulunduğunuz parti yerinde, ister bir club de… Karaoke partileri son yıllarda alternatif bir eğlence… Kendiniz çalın, kendiniz söyleyin.
 • Davetinize katılan arkadaşlarınıza o gecenin hatırası olarak minik hediyeler vermeyi ihmal etmeyin.

Damat adayları için ;

 • Partinizi nerede ve ne şekilde yaparsanız yapın ama mutlaka esprili bir davetiye ve partide giymek için komik t-shirt ler hazırlayın.
 • Evde bir parti düşünüyorsanız ki en ekonomiği bu, bol alkol, iyi müzik işinizi kolaylaştıracaktır… Kimin ne içeceği konusunda kafanızda soru işaretleri varsa, arkadaşlarınıza içkilerini yanlarında getirmelerini söyleyebilirsiniz. Evde yemekle uğraşmak yerine catering hizmeti  veya paket servis alabilirsiniz.
 • Ev dışında bir başka alternatif bu tür organizasyonlar için tasarlanmış parti odaları… Ortalama 40-50 kişi kapasiteli bu mekanlarda yemek, alkol, müzik detayları paket olarak veriliyor.
 • Teknede parti fikri de hiç fena değil diyorsanız; Kiralık tekne fiyatları isteklerinize göre değişiklik göstermektedir.
 • Alternatif parti mekanı olarak, otellerin spa salonları, roof barları, karaoke parti odaları düşünülebilir.
 • Gelin ve damat adayları kendi arkadaş grupları ile ayrı ayrı parti yapabilecekleri gibi, bir arada tek bir parti de yapabilirler.
 • Sizde her konuda tecrübelerinizi bizimle paylaşarak, düğün organizasyonu hazırlığı yapan çiftlere yardımcı olabilirsiniz.

“Doğum Günü” Sevdiklerimiz için kendilerini özel hissedecekleri ve eğlenecekleri doğum günü partileri isteriz. Sound Menajerlik nezih bir ortamda çocuğunuz ve sizin için keyifli, konsept doğum günü partilerini düzenliyoruz. Temalı doğum günü partileri yapıyoruz. Tüm partiler kişiye özel partilerdir. Hazırladığımız temalardan birisini seçebililir veya sevdiğiniz kişinin istediği temayı ve ortamı baştan yaratabiliriz.

Çocuklarımız için öncelik hep eğlencedir. Miniklerimize hijyenik ve güvenli oyun salonumuzda profesyonel animatörler eşliğinde sunduğumuz oyunlar, pinyatalar, top havuzumuz, tırmanma duvarımız, müzikler ve danslar ile heyecan verici bir doğum günü yaşatıyoruz.

Çocuklar eğlenirken siz de özenle hazırlanmış konforlu oturma alanımızda konuklarınızla birlikte çayınızın, kahvenizin, birbirinden lezzetli ve kaliteli ikramlarımızın tadını çıkarabileceksiniz. Bir yaş (1 yaş) doğum günü partilerinizde de en özel ortamı hazırlamak için uğraşıyoruz. Ayrıca dış mekan doğumgünü parti organizasyonu konusunda hizmet vermekteyiz. Kişiye özel parti malzemeleri hazırlamaktayız.”Evlilik Yıl dönümü Yıldönümü kutlamasındaki en önemli ayrıntı eşlerin birbirlerine verdiği değeri göstermeleri ve yıllar geçmesine rağmen karşıdaki kişiyle birlikte olmaktan duyulan mutluluğun gösterilmesidir.

Yıldönümlerini sadece maddi hediyelerle kutlamak duygusal bir eksiklik yaratacaktır. Bunun yerine maddi imkanların da kullanıldığı ancak daha çok duygulara hitap edecek sürprizler yapmak; birlikte olmanın, çift olmanın, hissedilen tarifsiz duyguların gösterilmesi için bir olanak sağlar.

Sürpriz Yıldönümü Organizasyonu için Neden Biz?

Sevdiğinizi önemsediğinizi göstermek için güzel bir not iliştirilmiş bir buket çiçek bile yeterli olabilir bazen!… Ancak yine de belirli aralıklarla o duygu yoğunluğunu yaşayabileceğiniz, eşinize/sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için her şeyden daha özel olduğunu hissettirebileceğiniz organizasyonlar yaparak doping etkisi oluşturmanız gerekir.

İşte bu ve benzeri birçok nedenle eşinize/sevgilinize yıldönümü sürprizi yapmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz!!! Birbirine değer veren, ona ne kadar değer verdiğinizi göstermek ve kendisini özel hissetmesini sağlamak için farklı ve bambaşka yıldönümü sürprizleri yapmayı planlayanlar için muhteşem ortamlar ve çok özel senaryolar oluşturduk.

İstediğiniz mekanda muhteşem Yıldönümü Organizasyonları planlayıp etkileyici sürprizler yapabileceğiniz bir yer var artık… Sound Menajerlik…

Romantizmde zirve, görsellikte çok ama çok iddialı, etkileyicilikte ise yeni bir çağ açıyoruz… Unutulmaz anlar, %100 memnuniyet ve gülen yüzler… Aşka dair her şey Sound Menajerlik’te…

Bir Kadına Yıldönümü Sürprizi Yapmak İçin Dikkat Etmeniz Gereken Bir Çok Ayrıntı Bulunmaktadır.

Kadınlar için yıldönümü sürprizi yapmak daha kolay ve daha fazla alternatif olsa da kadınlara da yıldönümü sürprizi yapmanın çok ince ayrıntıları vardır.

Erkek yada kadın her iki tarafa da yıldönümü sürprizi yapmanın ortak noktasının, “kendisini özel hissetmesini sağlamak” olduğunu biliyoruz.

Ancak kadınlara yıldönümü sürprizi yapmak için dikkat edilecek noktalar şu şekilde sıralanabilir:

 • En önemli kural yıldönümünüzü asla ama asla unutmamalısınız!
 • Yıldönümüne 1-2 gün kala bir şeyler planlamaya başlamak yerine özel bir şeyler yapmak için biraz daha erken araştırmaya başlamanız faydalı olacaktır. (Bunun avantajını sonraki zamanlarda göreceksiniz!)
 • Özellikle sevdiği erkek tarafından gün içinde farklı sürprizler yapılsa da romantizm temasının muhakkak olması gerekir.
 • Organizasyon planlaması için profesyonel destek almanızın yanında muhakkak sizin de emeğinizin olduğunu hissettirmeniz gerekir. (Bu konuda organizatörlerimize ayrıca danışabilirsiniz.)
 • Kadınlar erkeklere göre daha ayrıntıcı olduğundan organizasyon içerisinde kendisini özel hissettirecek ayrıntılara yer vermeniz gerekir.
 • Hangi şarkıları daha çok sevdiğini, beğendiği renkleri, fotoğraflarınızdan hangilerini sevdiğini v.b detayları biliyor olmanızda fayda olacaktır ki bunlara organizasyonda yer vermeniz gerekecektir.
 • Sürpriz anında ifadeler de önemlidir. Donuk olmamak, daha eğlenceli daha hareketli daha heyecanlı görünmek karşı tarafı da muhakkak olumlu yönde tetikleyecektir ve yapılan organizasyondan çok daha fazla keyif alınmasını sağlayacaktır.
 • Ve elbette o günkü yıldönümü sürprizi beklentisini kırmak için farklı senaryolar ve kurgular oluşturmak gerekir ki unutulmaz bir yıldönümü organizasyonu olsun.

         Tüm bu bilgiler ve dahası tecrübelerimiz ışığında Sound Menajerlik olarak sizler için unutulmayacak kadar güzel, son derece etkileyici, mutluluğunuza mutluluk katacak muhteşem sürpriz organizasyonları yapmaya hazırız…

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp