Sound Menajerlik olarak bir konserde ihtiyaç duyulabileceğiniz her şeyi A’dan Z’ye size sunuyoruz. Ses, sahne, ışık sistemlerinden, sahne alacak olan sanatçının alana transferine kadar, esnafa kiralanacak olan stand alanlarından, davet edilecek protokole kadar… tüm işleri sizin için biz yerine getiriyoruz.

Menajerliğini yaptığımız ve anlaşmalı olduğumuz onlarca Yerel ve Ulusal sanatçı için sizlere herkesten daha uygun fiyat teklifi verebiliyoruz.

Tüm hazırlıklarımıza ve fizibilite çalışmalarına, profesyonel kadromuz ile, haftalarca öncesinden başlıyor, tarafınıza onaya sunuyoruz.

Sound Menajerlik, Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği başarılı konser, parti ve festival organizasyonlarıyla ülkemizin en büyük organizasyon şirketlerinden biridir. Dünyaca ünlü birçok starı ve grubu ülkemize getirerek müzikseverlerle buluşturan Sound Menajerlik, aynı zamanda yerli-yabancı birçok sanatçı ve show grubunun da Türkiye resmi menajerliğini yürütmektedir.

Bugüne kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası ve yerli bir çok markanın turne ve etkinliklerini koordine ederek planlayan ve hayata geçiren Sound Menajerlik, saha çalışmaları, anahtar teslim projeler, gerek il/ilçe tabanlı gerekse farklı iletişim mecralarını kapsayan ülke çapında projeler konusundaki deneyim ve tecrübesiyle sektörün önde gelen çözüm ortaklarındandır.

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp