Alişan

    • A

Alişan

Serkan Burak Tektaş veya bilinen adıyla Alişan, Bingöl’lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976’da İstanbul Erenköy’de dünyaya geldi.
Alişan’ın en büyük amacı pilot olmaktı ancak ÖSS’den yeterli puanı kazanamayınca bu hayali suya düştü. Lise birinci sınıftayken, babasının maddi desteğiyle ilk kasetini yaptı. Fakat kendisi bu çalışmayı gerçek bir kaset çalışması olarak kabul etmiyor.

Prestij Müzik’in ortağı Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedilen Alişan, daha sonra firmanın diğer ortakları Mahsun Kırmızıgül ve Burhan Aydemir’in de yardımlarıyla ilk albümü Aşık Oldum’u 8 Nisan 1996’da piyasaya çıkardı bu sayede ünlü oldu. İkinci albümü Sana Bir Şey Olmasın’ı Eylül 1997’de piyasaya çıkardı. Albümün çıkış parçası “Kralı Gelse” adlı parçayla müzik dünyasında büyük ilgi gördü.

Üçüncü albümü olan Kara çadır adlı albümünü 23 Nisan 1998’de çıkarmıştır. Alişan’ın dördüncü albümü olan Var Ya adlı albüm 23 Ocak 1999 yılında çıkarılmıştır. Beşinci albümünü Alisan 5 Haziran 2001 yılında çıkarmıştır. 15 Haziran 2008’de Sevgilerimle adlı son albümünü çıkarttı.

 

Alişan Biyografi, Alişan Kimdir, Alişan menajer, Alişan menajeri, Alişan menajeri kim, Alişan menajerlik, Alişan resmi menajeri kim, Alişan Resmi menajer, Alişan yetkili menajeri, Alişan menajeri iletişim, Alişan Sahne fiyatı, Alişan sahne ücreti, Alişan Konser fiyatı, Alişan konser ücreti, Alişan Festival fiyatı, Alişan festival ücreti, Alişan yılbaşı konser fiyatı, Alişan Düğün fiyatı, Alişan Düğün ücreti, Alişan konser takvimi, Alişan sahneleri, Alişan konserleri, Alişan klipleri, Alişan şarkıları, Alişan Belediye Festival fiyatı, Alişan telefon, Alişan telefonu, Alişan telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Alişan irtibat numarası, Alişan menajer telefonu, Alişan kaşesi, Alişan kaşe fiyatı, Alişan

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp