Ayçin Asan

    • A

Ayçin Asan

Türk şarkıcı ve bunun yanı sıra youtuber’dır. Seslendirdiği şarkılar ve video içerikleri ile tanınmaya başladı. Ayçin Asan 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. “Evet Ne Söylüyoduk Grubu’nun” solisti ve bunun yanı sıra vine, youtube ve instagram hesapları üzerinden seslendirdiği şarkılarla yıldızı parlamaya başladı.

Grubun gitaristi Celal Öztürk ve birlikte en bi hayli beğeni alan şarkıları seslendirmişlerdir. Kanasın, Yorgun Yıllarım, Emi, Sevgilim Yeminliyim, Korkarım, Hep Sonradan ve Benim Yerimede Sev popüler şarkıları içindedir.

Ayçin Asan müzik kariyerine online mecrada kısa videolar yayınlayarak adım attı. Ardından coverlar yaptı. Bu süreci profesyonel müzik çalışmaları ve konserler takip etti. Hayal Kahvesi, Harry’s Pub, Mersin Cheers Pub, IF Performance Hall, Beyrut Performance Hall, Dorock XL sahne aldığı mekanlar içindedir.

 

Ayçin Asan Biyografi, Ayçin Asan Kimdir, Ayçin Asan menajer, Ayçin Asan menajeri, Ayçin Asan Menajeri kim, Ayçin Asan menajeri kimdir, Ayçin Asan iletişim telefonu, Ayçin Asan menajeri iletişim, Ayçin Asan resmi menajeri kimdir, Ayçin Asan menajerlik, Ayçin Asan sahne fiyatı, Ayçin Asan sahne ücreti, Ayçin Asan konser fiyatı, Ayçin Asan konser ücreti, Ayçin Asan festival fiyatı, Ayçin Asan Belediye festival fiyatı, Ayçin Asan Konser takvimi, Ayçin Asan konserleri, Ayçin Asan klipleri, Ayçin Asan şarkıları, Ayçin Asan kaşesi, Ayçin Asan kaşe fiyatı, Ayçin Asan yılbaşı konser fiyatı, Ayçin Asan telefon, Ayçin Asan telefonu, Ayçin Asan telefon numarası, Ayçin Asan düğün fiyatı, Sanatçı Fiyatları, Ayçin Asan

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp