Baba Zula

    • B

Baba Zula

1996’da Levent Akman, Murat Ertel ve Emre Onel tarafından kurulmuş olan müzik grubudur. Grup parçalarını; geleneksel Türk müzik aletlerini kullanırken yine Türk halk müziği usullerinden ve elektronik müziğin olanaklarından yararlanarak, kendi melodi, ritim ve sözleri ile yaratmaktadır.

Grup müziklerini ‘Uzay yolu oryantal müziği’ olarak lanse etmektedir. Müzisyenler, konser sırasında rengarenk kostümler giymekte; teatral ve törensel öğelerden yararlanmaktadır. Anadolu fikir ve görüşlerinin başını çeken alevi ve bektaşi inancından da etkilenen grup bu bağlamda evrensel müzik iradesine Anadolu fikrini de katmaktadır.

 

Baba Zula Biyografi, Baba Zula kimdir, Baba Zula menajer, Baba Zula menajeri, Baba Zula menajerlik, Baba Zula menajeri kim, Baba Zula menajeri iletişim, Baba Zula resmi menajeri kim, Baba Zula sahne fiyatı, Baba Zula sahne ücreti, Baba Zula konser fiyatı, Baba Zula konser ücreti, Baba Zula festival fiyatı, Baba Zula festival ücreti, Baba Zula konserleri, Baba Zula konser takvimi, Baba Zula iletişim bilgileri, Baba Zula telefon, Baba Zula telefonu, Baba Zula telefon numarası, Baba Zula nerede sahne alıyor, Sanatçı Fiyatları, Baba Zula

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp