Berdan Mardini

    • B

Berdan Mardini

Anne ve babası Mardin’in Yayla başı köyünden olan Mardini, 5 Kasım 1978’deDiyarbakır’da doğdu. Yedi kardeşin 6. sı olan olan Mardini’nin babası T.Z.D. Kurumunda çalışan bir devlet memuruydu. Babasının mesleği nedeniyle eğitimini değişik illerde sürdürmek zorunda kaldı.

İlkokul ikinci sınıfa kadar Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde okudu. Daha sonra babasının tayini çıkınca, ailesiyle birlikte Isparta’nın Gelendost taşındı. İlkokul üçüncü sınıfa Gelendost’ta devam etti. O yıllarda yeteneği ön plana çıkmaya başlıyordu. Okulda oynadığı piyes, tiyatro gibi sanat alanlarında sesinin güzelliği çevresi tarafından fark edildi.

 

Berdan Mardini Biyografi, Berdan Mardini kimdir, Berdan Mardini menajer, Berdan Mardini menajeri, Berdan Mardini menajerlik, Berdan Mardini menajeri kim, Berdan Mardini sahne fiyatı, Berdan Mardini sahne ücreti, Berdan Mardini konser fiyatı, Berdan Mardini konser ücreti, Berdan Mardini festival fiyatı, Berdan Mardini festival ücreti, Berdan Mardini kaşesi, Berdan Mardini kaşe fiyatı,Berdan Mardini konserleri, Berdan Mardini düğün fiyatı, Berdan Mardini iletişim bilgileri, Berdan Mardini telefon, Berdan Mardini telefonu, Berdan Mardini telefon numarası, Sanatçı fiyatları, Berdan Mardini

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp