Cem Belevi

    • C

Cem Belevi

4 Haziran 1987 İzmir doğumludur. İçindeki müzik tutkusunu erken yaşlarda keşfeden Cem Belevi, piyano ve gitar ile çok küçük yaşlarda tanışmıştır. İngiltere Cambridgete dil eğitimi, Londra David Game Collegede ekonomi, Brunel Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme okumuştur.

Lise yıllarında beste yapmaya başlayan yakışıklı şarkıcımız, Londra’da, London Scholl Of Contemporary Müzikte, Blues, Jazz ve Şan eğitimi almış, birçok dernek organizasyonlarında ve çeşitli etkinliklerde şarkı söylemiştir.

Şarkıların tamamının kendisine ait olduğu ilk albümü “Bilmezsin” 2013 yılında yayınlanıştır.2015 yılında “Kim Ne Derse Desin” isimli şarkıda Ayşe ile düet yapmış, Sevemez Kimse Seni” ve ”Sor” single parçaları ile müzik listelerinde fırtınalar estirmiştir. Genç kızların yeni sevgilisi Cem Belevi, müzikte ki başarısını oyunculuğa da taşımış olup, ”İnadına Aşk” ve ”Rengarenk” dizileriyle ekranlarda beğeni toplamıştır.

 

Cem Belevi Biyaografi, Cem Belevi kimdir, Cem Belevi iletişim bilgileri, Cem Belevi menajer, Cem Belevi menajeri, Cem Belevi resmi menajeri kimdir, Cem Belevi menajeri kim, Cem Belevi iletişim, Cem Belevi menajerlik, Cem Belevi menajeri iletişim, Cem Belevi konser fiyatı, Cem Belevi konser ücreti, Cem Belevi konser takvimi, Cem Belevi kaşesi, Cem Belevi telefon, Cem Belevi telefon numarası, Cem Belevi şarkıları, Cem Belevi sahne ücreti, Cem Belevi sahne fiyatı, Cem Belevi

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp