Dilan Çıtak

    • D

Dilan Çıtak

Babası gibi müzik yolundan ilerleyen Dilan Çıtak, 2 Aralık 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Müzik eğitimine 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde yarı burslu olarak okumaya başlayan Dilan Çıtak eğitimine piyano ve keman dersiyle de devam etti. 2 sene keman 4 sene piyano çaldı.

Sonrasında kemanı bırakan Dilan Çıtak piyano çalmaya devam etti. Okul hayatı boyunca müzikallerde ve korolarda yer alan Dilan Çıtak, caz orkestralarında solistlik yaptı. Aynı zamanda Pera tiyatroda 2 sene oyunculuk eğitimi aldı.

Dilan Çıtak, 2011’de dil ve müzik eğitimi için Amerika’ya gitti. “Berklee College Of Music” öğrencilerinden oluşan çeşitli ekiplerle büyük sahnelerde konserler verdi. (Harper’s Ferry,Wally’s Cafe,939 Cafe). Kendi alanında bir çok başarıya imza atmış “The Julliard School”dan mezun Amerikalı bir vokal hocası ile vokal çalışmaları yaptı. Bir yıllık dil ve müzik eğitimi sonrasında Türkiye’ye dönüş yaptı. İTÜ İngilizce müzikoloji bölümünü kazanarak eğitimine bu alanda devam etti.

Sanat okulunda Keman ve Piyano hocalığı yapan Dilan Çıtak, kendi projesi olan SOUL SENSATION band’in solistliği ve İskender Paydaş’ın “Zamansız Şarkılar” projesinde de vokal olarak yer almıştı.

 

Dilan Çıtak Biyografi, Dilan Çıtak kimdir, Dilan Çıtak menajeri kimdir, Dilan Çıtak menajeri iletişim, Dilan çıtak sahne ücreti, Dilan Çıtak sahne fiyatı, Dilan Çıtak konser ücreti, Dilan Çıtak konser fiyatı, Dilan Çıtak festival ücreti, Dilan Çıtak festival fiyatı, Dilan Çıtak iletişim, Dilan Çıtak telefonu, Dilan Çıtak telefon numarası, Dilan Çıtak klipleri, Dilan Çıtak şarkıları, Dilan Çıtak Konser takvimi, Dilan Çıtak iletişim bilgileri, Dilan Çıtak

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp