Fatih Bulut

    • F

Fatih Bulut

(1984 doğumlu) yaşında olan Fatih Bulut Kayseri doğumlu olup 10 kardeştir. Fatih Bulut yıllardır memleketi olan Kayseri’de düğün ve özel organizasyonlarda şarkı söyleyerek geçimini sağlamaktadır. Evli olan Bulut bir kız bir de erkek çocuk sahibi bir babadır.

Fatih Bulut, babasını kanserden, Abisini ise kalp krizinden kaybetmiştir. Babasını kaybettiğinden sonra, çocukluk hayali olan müzik yapmaya ve şarkı söylemeye daha çok yoğunlaşarak önce köydeki düğünlerde şarkı söyleyerek kendisini geliştirmiş ve çevresinde büyük beğeni toplayarak kayseri genelindeki düğün salonlarının aranan şarkıcısı olmuştur. Bu sebeple de sosyal medya hesaplarında adına fan sayfaları kurulmuş ve şu anda ise çeşitli organizasyonlarda sahne alıp hayatını devam ettirmektedir.

 

Fatih Bulut Biyografi, Fatih Bulut kimdir, Fatih Bulut menajer, Fatih Bulut menajeri, Fatih Bulut menajerlik, Fatih Bulut menajeri iletişim, Fatih Bulut menajeri kim, Fatih Bulut resmi menajer, Fatih Bulut resmi menajeri kim, Fatih Bulut sahne fiyatı, Fatih Bulut sahne ücreti, Fatih Bulut konser fiyatı, Fatih Bulut konser ücreti, Fatih Bulut festival fiyatı, Fatih Bulut festival ücreti, Fatih Bulut düğün fiyatı, Fatih Bulut düğün ücreti, Fatih Bulut konserleri, Fatih Bulut klipleri, Fatih Bulut şarkıları, Fatih Bulut kaşe fiyatı, Fatih Bulut iletişim, Fatih Bulut telefon, Fatih Bulut Telefonu, Fatih Bulut telefon numarası, Sanatçı Fiyatı, Sanatçı Fiyatları, Fatih Bulut

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp