Feride Hilal Akın

    • F

Feride Hilal Akın

8 Mart 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Uzun yıllardan itibaren Ankara’da yaşamıştır ve liseyi burada bitirmiştir. İlk sahne çalışmasına ise 17 yaşında başlamıştır.

Feride Hilal Akın, sosyal medya üzerinden paylaştığı müzik çalışmaları ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Enbe Orkestrası ile çıkardığı “Bilir Mi?” isimli şarkısı ile çok sevilmiştir. İlyas Yalçıntaş gibi isimlerle de düet yapan Feride Hilal Akın “Gizli Aşk” isimli şarkısıyla da büyük bir çıkış yakalamıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Show TV ekranlarında yayınlanan “Yeni Gelin” isimli dizide “Şirin” karakterini canlandırarak yaşamıştır. “Yeni Gelin” isimli dizinin jenerik müziğini söylemek için stüdyodayken dizinin hem yönetmeni hem de yazarı Ersoy Güler’le tanışmasıyla dahil olmuştur.

Başarılı şarkıcı Feride Hilal Akın şimdilerde ise “Yok Yok” isimli pop albümü ile müzik listelerinin ilklerinde yer almıştır ve başarılı bir şekilde müzik hayatına devam etmektedir.

 

Feride Hilal Akın Biyografi, Feride Hilal Akın Düğün Fiyatı, Feride Hilal Akın Düğün Kaşesi, Feride Hilal Akın Düğün Organizasyonu, Feride Hilal Akın Düğün Ücreti, Feride Hilal Akın Fotoğrafları, Feride Hilal Akın Hayatı, Feride Hilal Akın Klip, Feride Hilal Akın Klipleri, Feride Hilal Akın Konser, Feride Hilal Akın Konser Bedeli, Feride Hilal Akın Konser Fiyatı, Feride Hilal Akın Konser Ücreti, Feride Hilal Akın Konseri, Feride Hilal Akın Konserleri, Feride Hilal Akın Konser Takvimi, Feride Hilal Akın Menajer, Feride Hilal Akın Menajeri, Feride Hilal Akın Menajerlik, Feride Hilal Akın Resimleri, Feride Hilal Akın Resmi, Feride Hilal Akın Resmi Menajer, Feride Hilal Akın Resmi Menajeri, Feride Hilal Akın Resmi Menajeri Kim,  Feride Hilal Akın Resmi Menajerlik, Feride Hilal Akın Resmi Menajer, Feride Hilal Akın telefon, Feride Hilal Akın telefonu, Feride Hilal Akın telefon numarası, Feride Hilal Akın festival, Feride Hilal Akın festival ücreti, Feride Hilal Akın festival bileti, Feride Hilal Akın konser bileti, Feride Hilal Akın menajeri, Feride Hilal Akın menajeri kimdir, Feride Hilal Akın menajeri booking, Feride Hilal Akın menajeri ulaşım, Feride Hilal Akın menajeri iletişim numarası, Feride Hilal Akın menajeri e-posta, Feride Hilal Akın nerede sahne alıyor, Feride Hilal Akın booking, Feride Hilal Akın booking iletişim, Feride Hilal Akın

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp