Grup Gündoğarken

    • G

Grup Gündoğarken

Kendine has müzik tarzıyla ünlü Türk müzik grubudur. İlhan, Burhan ve Gökhan Şeşen tarafından 1982 yılında kuruldu. 1983 yılında Levent Kırca Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Kadıncıklar” adlı müzikli oyunun müziklerini yaparak ve sahnede icra ederek profesyonel müzik hayatına başladı.

Grubun kurucularından İlhan Şeşen’in solo çalışmalarına ağırlık vermesiyle kısmen dağılan grubun bu adla yaptığı etkinlikler azalmıştır.

Tiyatro çalışmalarına Ferhan Şensoy’un İçinden Tramvay Geçen Şarkı, Levent Kırca ve Oya Başar Tiyatro’sunun sahnelediği Aşağı Yukarı, Gereği Düşünüldü ve Hangi Yüzle isimli oyunların müziklerini yaparak ve sahnede icra ederek devam ettiren Gündoğarken, İstanbul’un çeşitli gece kulüplerinde müzik çalışmalarını sürdürdü.

1989 yılında Olacak O Kadar komedi programının jeneriğini yaptı ve grup üyeleri programda birkaç kez konuk oyuncu olarak bulundu.

 

Grup Gündoğarken Biyografi, Grup Gündoğarken menajer, Grup Gündoğarken menajeri, Grup Gündoğarken sahne fiyatı, Grup Gündoğarken konser fiyatı, Grup Gündoğarken festival fiyatı, Grup Gündoğarken Belediye festival fiyatı, Grup Gündoğarken iletişim, Grup Gündoğarken telefon numarası, Grup Gündoğarken menajeri kim, Grup Gündoğarken klipleri, Grup Gündoğarken

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp