Güllü

    • G

Güllü

Ya da gerçek adıyla Gül Tut (d. 15 Ekim 1973, Kasımpaşa, Beyoğlu, İstanbul), Roman asıllı Türk fantezi müziği ses sanatçısı.

Hayatı
Zor bir çocukluk geçiren ve küçük yaşlarda gece kulüplerinde şarkı söyleyerek kariyerine başlayan Güllü,1973 yılında İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan Kasımpaşa semtinde dünyaya geldi. 1988’de henüz 15 yaşındayken, düğün salonlarında şarkı söyleyerek sahneye çıktı.

Yaşından dolayı gazinocuların kendisine iş vermeye cesaret edememesi yüzünden, okuluna dönmek zorunda kaldı. Ancak ailesinin maddi durumundan dolayı bir süre sonra okulu bırakıp şarkıcılığa devam etti.2008 yılında Kartal Yakacık’ta içki komasına giren sanatçı, hastaneye kaldırılmış ve tedavisinin ardından taburcu edilmiştir.

«Kasımpaşalı Güllü» adını kullanarak ve söylediği Roman havalarıyla 1990’larda ün kazanmış, yaptığı albümlerle ve özel hayatıyla gündeme gelmiştir. Evlendikten sonra sahnelere bir süre ara verdi. İki çocuğu olan sanatçı 2000’de boşanıp sahnelere yeniden döndü.

Kasımpaşalıyım, Gülüm Var, Oyuncak gibi, Değmezmiş Sana, Balıkesir Bandırma, Benim Vicdanım Rahat gibi hit olmuş parçaları vardır.

 

Güllü Biyografi, Güllü Kimdir, Güllü menajer, Güllü menajeri, Güllü menajeri kim, Güllü menajeri iletişim telefonu, Güllü menajerlik, Güllü resmi menajeri kim, Güllü düğün fiyatı, Güllü Düğün ücreti, Güllü konser ücreti, Güllü konser fiyatı, Güllü kaşesi, Güllü kaşe fiyatı, Güllü sahne fiyatı, Güllü sahne ücreti, Güllü festival fiyatı, Güllü konserleri, Güllü iletişim bilgileri, Güllü yılbaşı konser fiyatı, Güllü konser takvimi, Güllü klipleri, Güllü şarkıları, Güllü telefon, Güllü telefonu, Güllü telefon numarası, Güllü yetkili menajeri, Güllü resmi menajeri kim, Güllü videoları, Güllü resmi menajeri, Güllü

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp