Günel Zeynalova

    • G

Günel Zeynalova

İbrahim Tatlıses’in “Oy Didem” klibiyle 13 yaşındayken izleyici karşısına çıkarttığı Günel Zeynalova, Demet Akalın ve Alişan’ın gündüz kuşağı programına konuk olmasının ardından merak konusu oldu. Değişimiyle herkesi şaşırtan Zeynalova, küçük yaşlarda Türkiye’de tanınmıştı.

Geçirdiği estetik operasyonlar sonucu bambaşka biri olan Günel Zeynalova, şarkıları ve yeni imajıyla araştırılmaya başlandı. İşte Güney Zeynalova hakkında bilgiler…

Günel Zeynalova 25 Ekim 1985 senesinde Azerbaycan’ın Ağdam kentinde dünyaya gelmiştir. Günel Zeynalova, aslen Azerbaycanlıdır.

Günel Zeynalova, eğitim hayatını Bakü’de tamamlamıştır. Müzisyen bir ailede yetişen Günel Zeynalova, çocukluğundan beri müzikle iç içe olmuştur. Babası klarnet annesi piyona çalan Günel Zeynalova küçük yaşlarda çeşitli enstrümanlar öğrenmiştir.

1998 yılında İbrahim Tatlıses Azerbaycan‘ın başkenti Bakü’de verdiği konserde Günel’in hayatı değişti. Sahneye fırlayan ve Sibel Can’dan Padişah şarkısını söyleyerek İbrahim Tatlıses’i kendisine hayran bırakan Günel, daha sonra İstanbul’a yerleşti.

1999 yılında Ne olur Allahım albümü ile ilk defa Azeri Kızı Günel olarak sevenleri karşısına çıktı.. Bu albümdeki Didem Didem şarkısı herkesin diline düştü.

Ailesinin yanı sıra profesyonel olarak da müzik eğitimi alan Günel Zeynelova, ilk olarak 2003 senesinde “Resmi Çeke Çeke” albümünü müzik severlerin beğenisine sunmuştur. Kendine özgü sesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Günel Zeynalova, 2008 senesinde çıkardığı “Adı Yok Hala” albümüyle büyük bir çıkış yakalamıştır.

Ardından 2014 senesinde “Her Şeye Değer” albümüyle dinleyicileriyle buluşan Günel Zeynalova, bu sene “Bir Adam Var” albümünü dinleyicilerinin beğenisine sunmuştur.

 

Günel Zeynalova Biyografi, Günel Zeynalova kimdir, Günel Zeynalova menajer, Günel Zeynalova menajeri, Günel Zeynalova menajeri kim, Günel Zeynalova menajerlik, Günel Zeynalova resmi menajeri kim, Günel Zeynalova sahne fiyatı, Günel Zeynalova sahne ücreti, Günel Zeynalova konser fiyatı, Günel Zeynalova konser ücreti, Günel Zeynalova festival fiyatı, Günel Zeynalova festival ücreti, Günel Zeynalova kaşesi, Günel Zeynalova kaşe fiyatı, Günel Zeynalova konserleri, Günel Zeynalova konser takvimi, Günel Zeynalova iletişim bilgileri, Günel Zeynalova telefon, Günel Zeynalova telefonu, Günel Zeynalova telefon numarası, Sevgililer günü sanatçı fiyatları, Sahne Fiyatı, Günel Zeynalova

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp