Irmak Arıcı

    • I

Irmak Arıcı

1996 yılının Temmuz ayında aslen Çankırı’da dünyaya gelen güzel sanatçı Irmak Arıcı Aslan burcudur. Boyu 1.68 cm, kilosu ise 52’dir. Medya da ve tüm kaynaklarda Çankırı’da doğduğu yazsa da bir röportajda aslen İzmirli olduğunu belirtmiştir. Veteriner Fakültesi mezunu başarılı isim aslında veteriner hekim olduğunu, ancak müzisyenliğin kendisi için beni ben gibi hissettiriyor düşüncesiyle büyük bir zevkle yaptığını dile getirmiştir. Milyonlarca insanın duygularına ve gönüllerine misafir olmanın gurur verdiğini belirtmiştir.

Samimiyet ve gönül güzelliğini her zaman hayatının ilk planında tutan Arıcı, hayatını da vefa üzerine kurmuş ve hiç bir zaman affedemeyeceği şeylerin vefasızlık, nankörlük ve iftira olduğunu aktarmıştır.

Youtube sitesine kendisine ait beste ve sözü ile yüklediği parça “gece gibi gönlün” ile büyük bir çıkış yakalamıştır. 4 günde 9,7 Mn görüntüleme den fazla izlenme sayısına ulaşmıştır. Gece Gölgenin Rahatına Bak videosu son duruma göre 9,7 Milyonun üzerinde izlenmiştir.

En son Mustafa Ceceli ile birlikte seslendirdiği Mühür isimli şarkısı ise 40 Milyona yakın izlenme elde etti. Mühür şarkısını büyük bir ihanet haberinin üzerinde dakikalar içinde yazmıştır. Yaşadıklarını besteleri ile dışa vuran Irmak Arıcı’nın 100’ü aşkın bestesi vardır ve hepsini de tek bir adama yazmıştır.

Hayran olduğu sanatçıların en başında Sezen Aksu yer almaktadır. Rap dünyasından ise yeni jenerasyondan Ezhel ve Norm Ender’i de beğenerek dinlemektedir.

 

Irmak Arıcı Biyografi, Irmak Arıcı Kimdir, Irmak Arıcı menajer, Irmak Arıcı menajeri, Irmak Arıcı menajeri kim, Irmak Arıcı menajerlik, Irmak Arıcı resmi menajeri kim, Irmak Arıcı menajeri iletişim, Irmak Arıcı sahne fiyatı, Irmak Arıcı sahne ücreti, Irmak Arıcı konser fiyatı, Irmak Arıcı konser ücreti, Irmak Arıcı festival fiyatı, Irmak Arıcı festival ücreti, Irmak Arıcı konserleri, Irmak Arıcı düğün fiyatı, Irmak Arıcı Düğün ücreti, Irmak Arıcı Yılbaşı konser fiyatı, Irmak Arıcı kaşesi, Irmak Arıcı kaşe fiyatı, Irmak Arıcı iletişim bilgileri, Irmak Arıcı telefon, Irmak Arıcı telefonu, Irmak Arıcı telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Irmak Arıcı klipleri, Irmak Arıcı nerede sahne alıyor, Irmak Arıcı

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp