Jehan Barbur

    • J

Jehan Barbur

(d. 12 Nisan 1980; Beyrut, Lübnan), Hristiyan Arap asıllı Türk şarkıcı-şarkı yazarıdır. 2002’de profesyonel müzik hayatına başlamak için Ankara’dan İstanbul’a taşınan sanatçı, ilk olarak farklı gruplarda pop, caz türünden repertuvarlarla vokalist olarak yer aldı.

Bülent Ortaçgil’in referansı ile Ada Müzik adlı şirket ile anlaştı. 2009 yılında ilk stüdyo albümü Uyan yayımlandı.2010 yılında ise ikinci albümü Hayat ile müzik kariyerini devam ettirdi.2012’de Sarı, 2014’te Sizler Hiç Yokken, ve 2017’de Evim Neresi albümlerini piyasaya sürdü.2018’de “Kuzgunu Uçmak” maxi Single’ı, 2019 ‘da “Ürkerek Söylerim” ve 2019 ‘da “İki Keklik” single’ı yayımlandı. Toplam 7 albüm, ve bir sürü single kaydetti.

 

Jehan Barbur Biyografi, Jehan Barbur Kimdir, Jehan Barbur Hayatı, Jehan Barbur menajer, Jehan Barbur menajeri, Jehan Barbur menajeri kim, Jehan Barbur menajerlik, Jehan Barbur menajeri iletişim, Jehan Barbur resmi menajeri kim, Jehan Barbur sahne fiyatı, Jehan Barbur sahne ücreti, Jehan Barbur konser fiyatı, Jehan Barbur konser ücreti, Jehan Barbur festival fiyatı, Jehan Barbur festival ücreti, Jehan Barbur yılbaşı konser fiyatı, Jehan Barbur konser takvimi, Jehan Barbur klipleri, Jehan Barbur şarkıları, Jehan Barbur konserleri, Jehan Barbur sahneleri, Jehan Barbur iletişim bilgileri, Jehan Barbur telefon, Jehan Barbur telefonu, Jehan Barbur telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Jehan Barbur

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp