Koray Avcı

    • K

Koray Avcı

2008 yılında “Muğla Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümünü” kazanıp, Ankara’yı, müziği ve hayallerini her şeyi askıya alıp Muğla’ya gider. 2010 yılında Muğla’da üniversite hayatına devam ederken Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp, sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye programına arkadaşı Osman Arslan ile katılıp “beatbox ve Volkan Konak taklidi” performansı sergilemiş ve 2. tura kadar yükselmiştir. Muğla’da istediği ve sevdiği ortamı bulamasa da, hayatının akışını değiştirecek olan kırılmayı yaşar. Her şey sokakta gitar çalan bir arkadaşının yanına oturup şarkı söylemesiyle değişir. O günden sonra sokaklarda şarkı söylerler.

2012 yılında okul bittikten sonra Ankara’ya temelli dönen Koray Avcı, daha önce çıktığı hiçbir yerde sahne alamaz. Bu kez sıra Ankara sokaklarındadır. Bir başka gitarcı arkadaşıyla beraber sokaklarda, hatta toplu taşıma araçlarında çalmaya başlarlar. Yine 2012 yılı içerisinde metroda söylediği şarkının bir genç tarafından kaydedilip paylaşılması ve bu videonun çok ilgi görmesi üzerine Koray, kendi videolarını çekip YouTube gibi sosyal medya platformlarında yayınlamaya başlar. Sosyal medyada ilgi odağı olur ve paylaştığı videolar ciddi izleme sayılarına ulaşır. Günden güne artan talep doğrultusunda gerek yurt içinde gerekse yurt dışında konserler verir. Güçlü ve samimi yorumu ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşır.

 

Koray Avcı Biyografi, Koray Avcı kimdir, Koray Avcı menajer, Koray Avcı menajeri, Koray Avcı menajeri kim, Koray Avcı menajerlik, Koray Avcı menajeri iletişim, Koray Avcı resmi menajerlik, Koray Avcı resmi menajeri kim, Koray Avcı sahne fiyatı, Koray Avcı sahne ücreti, Koray Avcı konser fiyatı, Koray Avcı konser ücreti, Koray Avcı festival fiyatı, Koray Avcı festival ücreti, Koray Avcı konserleri, Koray Avcı sahneleri, Koray Avcı Yılbaşı konser fiyatı, Koray Avcı kaşesi, Koray Avcı kaşe fiyatı, Koray Avcı Düğün fiyatı, Koray Avcı Düğün ücreti, Koray Avcı telefon, Koray Avcı telefonu, Koray Avcı telefon numarası, Koray Avcı iletişim bilgileri, Koray Avcı menajer telefonu, Sanatçı fiyatları, Koray Avcı

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp