Levent Yüksel

    • L

Levent Yüksel

(d. 21 Ekim 1964), Türk şarkıcı ve müzisyen.

Hayatı
1964 yılında Antalya’da doğdu. Antalya Lisesi’nden mezun olduktan sonra konservatuvar eğitimi almak için İstanbul’a geldi. Bugün adı İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı olan İstanbul Belediye Konservatuvarının kontrbas bölümünden mezun oldu. Konservatuvar eğitimi sırasında bas gitarist olarak çalışmış ve birçok sanatçıya eşlik etmiştir.

Askerlik vazifesini tamamladıktan sonra İstanbul’da bir gece kulübü orkestrasında Fatih Erkoç ve Sertab Erener’le birlikte 2 sene çalıştı. Aykut Gürel ile birlikte çalıştığı dönemde, Sezen Aksu ile tanıştı.

Sezen Aksu’nun o dönem vokalistliğini yapan Harun Kolçak bir gün rahatsızlanınca, sahnede Sezen Aksu’ya hem vokal yapması, hem de bas gitar çalması teklif edilir. Böylece Sezen Aksu ile çalışmaya, başlar.

 

Levent Yüksel Biyografi, Levent Yüksel kimdir, Levent Yüksel menajer, Levent Yüksel menajeri, Levent Yüksel menajeri kimdir, Levent Yüksel menajerlik, Levent Yüksel menajeri İletişim, Levent Yüksel resmi menajeri kim, Levent Yüksel konser fiyatı, Levent Yüksel konser ücreti, Levent Yüksel sahne fiyatı, Levent Yüksel Sahne ücreti, Levent Yüksel festival fiyatı, Levent Yüksel festival ücreti, Levent Yüksel Kaşesi, Levent Yüksel kaşe fiyatı, Levent Yüksel Yılbaşı konser fiyatı, Levent Yüksel telefon, Levent Yüksel telefonu, Levent Yüksel telefon numarası, Levent Yüksel konser takvimi, Levent Yüksel

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp