Ozan Doğulu

    • O

Ozan Doğulu

Şarkıcı Kenan Doğulu’nun ağabeyi ve besteci merhum Yurdaer Doğulu’nun oğludur. Annesi ise Serpil Doğulu’dur. Canan Doğulu adında moda ve tasarım ile ilgilenen bir kız kardeşi vardır. Aslen Gazianteplidir.

Uzun bir süre Sezen Aksu’nun orkestra şefliğini yapmıştır, şimdilik ise yoğun tempo dolayısıyla kendisini daha çok kardeşinin albüm ve konser çalışmalarına vermiştir. Ayrıca kendi müzik projesi olan “Ozan Doğulu Live Project”i DJ performanslarıyla çeşitli mekânlarda ve etkinliklerde yürütmektedir.

Ozan Doğulu piyanoyla çocukken tanıştı ve Zeki Müren dâhil olmak üzere birçok sanatçının arkasında çaldı. Gününün çoğu vaktini piyano çalmaya adadı ve konservatuvarı birincilikle bitirdi.

2003 yılında Bursa’da Sezen Aksu konserinde tanıştığı Ece Yosmaoğlu ile 18 Aralık 2007 tarihinde Maslak Refresh The Venue’de evlenmiştir. İlk kızları Arya, 24 Mayıs 2008 tarihinde dünyaya gelmiştir. Çiftin daha sonra Lila ve Elya adında iki kızı daha dünyaya gelmiş ve çift 2018 yılında boşanmıştır.

15 Haziran 2010 tarihinde DMC’den 130 Bpm isimli ilk albümünü çıkarmış ve bu albümde sanatçıya Sezen Aksu, Tarkan, Kenan Doğulu, Sıla, Ferhat Göçer, Ajda Pekkan, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali ve Agusev Brass Band eşlik etmiştir. Albümün ilk klibi, sözlerinin Sıla’ya ve müziğinin Ozan Doğulu’ya ait olduğu “Alain Delon” isimli şarkıya çekilmiş ve Haziran ayında gösterime girmiştir. İkinci klip ise Ziynet Sali’nin seslendirdiği “Sen Mutlu Ol” şarkısına çekilmiştir.

 

Ozan Doğulu Biyografi, Ozan Doğulu kimdir, Ozan Doğulu menajer, Ozan Doğulu menajeri, Ozan Doğulu menajeri kim, Ozan Doğulu menajerlik, Ozan Doğulu menajeri iletişim, Ozan Doğulu resmi menajer, Ozan Doğulu resmi menajeri kim, Ozan Doğulu yetkili menajeri kim, Ozan Doğulu sahne fiyatı, Ozan Doğulu sahne ücreti, Ozan Doğulu konser fiyatı, Ozan Doğulu konser ücreti, Ozan Doğulu festival fiyatı, Ozan Doğulu festival ücreti, Ozan Doğulu kaşe fiyatı, Ozan Doğulu konserleri, Ozan Doğulu nerede sahne alıyor, Ozan Doğulu konser takvimi, Ozan Doğulu telefon, Ozan Doğulu telefonu, Ozan Doğulu telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Ozan Doğulu

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp