Safiye Soyman

    • S

Safiye Soyman

3 Mart 1961 tarihinde Bolu’da dünyaya geldi. Babası bir hafız olan sanatçı, 13 yaşında 24 yaşındaki Ziya Akaröz’le evlenmiştir. Gizli ortaokul sınavlarına hazırlanmış, daktilo kurslarına gitmiş ve ortaokulu bitirir bitirmez, bu kez de lise bitirme sınavlarına hazırlanarak liseyi de bitirmiştir. Okul sonrası iş bulma sınavlarına girerek İmar İskan Bakanlığı’na Genel Müdür sekreteri olarak işe başlamıştır.

Liseyi bitirdikten sonra da Özer Altın’dan müzik dersleri alarak radyo sınavlarına girerek kazanmıştır. 6 sene Ankara Devlet Klasik Müziği Korosu’nda çalışan Safiye Soyman, 1996 yılında aldığı teklifle 35 yaşında Maksim’de sahneye çıktı. Ardından memuriyetten istifa etmiştir.

Safiye Soyman’ın ilk evliliğinden Ümran Erler adında bir kızı ve Harun adında bir oğlu olmuştur. Daha sonra 1985 yılında Ziya Akaröz ile boşanmıştır. Safiye Soyman, 1999 yılından beridir iş adamı Faik Öztürk ile birliktedir.

 

Safiye Soyman Biyografi, Safiye Soyman Kimdir, Safiye Soyman menajer, Safiye Soyman menajeri, Safiye Soyman menajeri kim, Safiye Soyman resmi menajeri kimdir, Safiye Soyman menajerlik, Safiye Soyman menajeri telefonu, Safiye Soyman konser fiyatı, Safiye Soyman konser ücreti, Safiye Soyman Sahne fiyatı, Safiye Soyman sahne ücreti, Safiye Soyman festival fiyatı, Safiye Soyman kaşesi, Safiye Soyman kaşe fiyatı, Safiye Soyman konser takvimi, Safiye Soyman Yılbaşı konser fiyatı, Safiye Soyman telefon, Safiye Soyman telefonu, Safiye Soyman telefon numarası, Safiye Soyman klipleri, Safiye Soyman şarkıları, Safiye Soyman

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp