Afşin Akyol

    • A

Afşin Akyol

Müzik dünyasında seslendirdiği şarkılar ile başarılı müzik kariyerini sürdürmektedir. Aynı zamanda ses eğitmenidir. Babası oto galeri işi yapmakta, annesi ise ev hanımıdır. Anne ve babasının da sesinin çok güzel olduğunu belirtmiştir. Ayrıca kardeşlerinin de seslerinin çok güzel olduğunu sözlerine eklemiştir.

Tesadüfen duyduğu şarkıyı söyleyip sosyal medyada, instagram da yayınlamış ve kısa süre içinde paylaşım rekoru kırmıştır. Profesyonel anlamda müzik hayatı konservatuvara girdikten sonra başlamıştır.

Müzisyen bir ailede yetişmemiş, ailesindende bu konuda pek destek alamamıştır. Sesinin güzelliğini ise ilkokulda keşfetmiştir. Sınıf sınıf gezip taklit yaptığını, sonrasında bir öğretmeni kendisine kendi sesinle bir şarkı söyle demiş ve Yıldız Tilbe’den bir şarkı söylemiştir. Maalesef doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Ticaret Lisesi, Üniversitede bankacılık ve kamu yönetimi okumuştur. En son 2016 yılında profesyonel anlamda müzik yapmaya karar verince Konservatuvara girmiştir. 2016 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Ses Eğitimi Bölümü’ne girmiş ve mezun olmuştur. Konservatuvar da Halk Müziği, Nota vb. öğrenmiş, ilk müziğe profesyonel anlamda 2020 yılında 4. sınıfta iken başlamış ve ilk single çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur. Single çalışması ise Bu Gece Yum Gözlerini ismi ile çıkmıştır.

Afşin Akyol Nereli?
Afşin Akyol aslen Mardinlidir. Ailesinde annesinin her ne kadar kendisine destek olduğunu belirtse de babasının ilk zamanlar müziğe karşı olduğunu belirtmiştir.

 

Afşin Akyol Biyografi, Afşin Akyol kimdir, Afşin Akyol menajer, Afşin Akyol menajeri kim, Afşin Akyol menajerlik, Afşin Akyol Resmi menajeri kim, Afşin Akyol sahne fiyatı, Afşin Akyol sahne ücreti, Afşin Akyol konser fiyatı, Afşin Akyol konser ücreti, Afşin Akyol festival fiyatı, Afşin Akyol festival ücreti, Afşin Akyol konserleri, Afşin Akyol klipleri, Afşin Akyol şarkıları, Afşin Akyol konser takvimi, Afşin Akyol iletişim bilgileri, Afşin Akyol telefon, Afşin Akyol telefonu, Afşin Akyol telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Afşin Akyol

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp