Aleyna Tilki

    • A

Aleyna Tilki

28 Mart 2000’de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da doğdu. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda tanındı.

Performansı sosyal medyada hızla yayıldı ardından da albüm çalışmalarına başladı.
Ağustos 2016’da “”Cevapsız Çınlama” single’ı ile Türkiye’de ses getiren bir çıkış yakalayarak genç bir Popçu haline geldi.

Bu Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2016’da Türkiye’de en çok izlenen video klibi oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla kişi izledi. Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakalamayı başardı.

Son dönemde başarılı çıkışını sürdüren Aleyna Tilki, bir Yıldız Tilbe eseri olan “Yalnız Çiçek” şarkısını yeniden yorumladı. Bu şarkı sadece iki ayda 160.348.892 kez dinlendi.

 

Aleyna Tilki Biyografi, Aleyna Tilki Kimdir, Aleyna Tilki Hayatı, Aleyna Tilki menajer, Aleyna Tilki menajeri, Aleyna Tilki menajeri kim, Aleyna Tilki menajerlik, Aleyna Tilki menajeri iletişim, Aleyna Tilki resmi menajeri kimdir, Aleyna Tilki yetkili menajer, Aleyna Tilki resmi menajerlik, Aleyna Tilki sahne fiyatı, Aleyna Tilki sahne ücreti, Aleyna Tilki konser fiyatı, Aleyna Tilki konser ücreti, Aleyna Tilki festival fiyatı, Aleyna Tilki festival ücreti, Aleyna Tilki web sitesi, Aleyna Tilki konserleri, Aleyna Tilki konser takvimi, Aleyna Tilki iletişim bilgileri, Aleyna Tilki telefon, Aleyna Tilki telefonu, Aleyna Tilki telefon numarası, Aleyna Tilki kaşe fiyatı, Aleyna Tilki kaşesi, Aleyna Tilki Yılbaşı konser fiyatı, Sanatçı Fiyatları, Aleyna Tilki sahneleri, Aleyna Tilki Turne fiyatı, Aleyna Tilki telefon, Aleyna Tilki telefonu, Aleyna Tilki telefon numarası, Aleyna Tilki

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp