Ayaz Erdoğan

    • A

Ayaz Erdoğan

Müziğe çok çok küçük yaşlarda başlayan Ayaz Erdoğan bestelerini de kendisi üretmiştir. Bundan dolayı müziğe yöneldiği gibi piyano ve gitar çalmayı öğrenerek beste yapmaya da yönelmiştir. 2004 yılında güzel sanatlar lisesinden mezun olmuştur. Söz yazarı, besteci ve aynı zamanda prodüktörde olan şarkıcı Ayaz Erdoğan 2016 yılında Emre Sokman ile Werewolf Music şirketini kurarak birçok şarkıcının da yapımcılığını da yapmıştır.
2019 yılında Ederin Olsun şarkısı ile daha çok ünlenmiş ve ön plana çıkmıştır. Ederin olsun, helal etmiyorum gibi şarkılarla listelerde kendine yer edinmiş ve şarkıları milyonlarca insanlar tarafından beğenilmiştir. Farklı müzik tarzıyla, insanlara cazip gelen müzikleriyle öne çıkmış ve her dönem albüm çıkartmıştır. Genel olarak pop türünde müzik üreten ayaz şahane parçaları ile dünyaca tanınmıştır.

Ayaz Erdoğan çok küçük yaşlarda müziğe başlaması ile birlikte kendini müzik aletlerinde, müzik yapımcılığında, aynı zamanda beste ve söz yazımında da geliştirmiştir. Yeteneğini fark eden insanlar ayaz Erdoğan ı dinlemiş ve beğenmiştir. Ayaz Erdoğan müzik şirketini ortak arkadaşıyla kurmasıyla birçok müzisyene yapımcılık yapmış ve birçok müziğinde sözlerini yazmış ve bestesini yapmıştır. Müzikteki mix ile de ilgilenen Ayaz Erdoğan müzik severlerin ilgisini çekmiştir. Ederin olsun, helal etmiyorum gibi şarkılarla listelerde kendine yer edinmiş ve şarkıları milyonlarca insanlar tarafından beğenilmiştir.
Ayaz Erdoğan ın Müzik Yapım Şirketi

 

Ayaz Erdoğan Biyografi, Ayaz Erdoğan Kimdir, Ayaz Erdoğan menajer, Ayaz Erdoğan menajeri kim, Ayaz Erdoğan menajeri, Ayaz Erdoğan menajerlik, Ayaz Erdoğan iletişim bilgileri, Ayaz Erdoğan sahne fiyatı, Ayaz Erdoğan sahne ücreti, Ayaz Erdoğan konser fiyatı, Ayaz Erdoğan konser ücreti, Ayaz Erdoğan festival fiyatı, Ayaz Erdoğan festival fiyatı, Ayaz Erdoğan festival ücreti, Ayaz Erdoğan kaşesi, Ayaz Erdoğan kaşe fiyatı, Ayaz Erdoğan telefon, Ayaz Erdoğan telefonu, Ayaz Erdoğan telefon numarası, Ayaz Erdoğan nerede sahne alıyor, Sahne fiyatı, Sahne fiyatları, Sanatçı fiyatı, Sanatçı Fiyatları, Sanatçı fiyatı, Ayaz Erdoğan klipleri, Ayaz Erdoğan şarkıları, Ayaz Erdoğan

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp