Aycan Öner

    • A

Aycan Öner

Müzik dünyasının sevilen isimlerindendir. Hakkında ise müzik severler bir çok sorunun cevabını araştırıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aycan Öner Kimdir? Aslen Nereli?

Doğum tarihi bilgilerine ulaşamadığımız Aycan Öner Türk Halk Müziği sanatçısı, şarkıcı ve müzisyen olarak kariyerini sürdürmektedir. Aslen Konya Ereğli doğumludur. Babasıda sanatçıdır. Babasının sanatçı olması sebebi ile babasının yanı sıra Neşet Ertaş tan esinlenerek bu işe gönül verdiğini dile getirmiştir.

Çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe olan Öner, saz da çalmaktadır. 2017 senesinde ilk profesyonel müzik albüm çalışmasını Yar Yemin Olsun ismi ile müzik piyasasına sürmüştür. Albüm büyük bir ilgi görmüş ve çok beğenilmiştir.

Ayrıca seslendirdiği Sarma Doktor, Söyle Gardaşım, Tükendim, Yeşil Gözlerin, Fakir Anam, Hasanım, İpekli Yorgan, Sebebsiz Boş Yere Ayrılacaksan, Yaşasam mı Ölsem mi Bilemedim, Buralardan Giderim ve Seyrime Baktı başarı ile seslendirdiği bir kaç eserdir.

 

Aycan Öner Biyografi, Aycan Öner kimdir, Aycan Öner menajer, Aycan Öner menajeri, Aycan Öner menajeri kim, Aycan Öner menajerlik, Aycan Öner sahne fiyatı, Aycan Öner sahne ücreti, Aycan Öner iletişim bilgileri, Aycan Öner konser fiyatı, Aycan Öner konser ücreti, Aycan Öner konser takvimi, Aycan Öner düğün fiyatı, Aycan Öner düğün ücreti, Aycan Öner festival fiyatı, Sanatçı Fiyatları, Aycan Öner kaşesi, Aycan Öner kaşe fiyatı, Aycan Öner yılbaşı konser fiyatı, Aycan Öner telefon, Aycan Öner telefonu, Aycan Öner telefon numarası, Aycan Öner şarkıları, Aycan Öner klipleri, Aycan Öner

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp