Ayla Çelik

    • A

Ayla Çelik

29 Ekim doğumlu şarkıcı ve söz yazarımız, İTÜ Devlet konservatuvarından mezundur. Müzik kariyerine çok değerli Melih Kibar ile başlama şansına sahip olan Ayla Çelik, ünlü isimlere verdiği şarkılarla adından sıkça söz ettirmiştir.

Devlet tiyatrolarında oyun müzikleri düzenlemiş ve reklam müzikleri seslendirme çalışmalarıyla başarılarını taçlandırmıştır.

Ayla Çelik, ”İstanbul Türküleri” adlı ilk albümünü Belma Şahin ile birlikte 2007 yılında yayınladı.

Ardından 2008 yılında “Bir Dönebilsem” , 2010 yılında ”Lavanta” ve 2016 yılında ” Ben” albümünü müzikseverler ile buluşturdu.

Yetenekli söz yazarımız Ayla Çelik, Türkiye’nin önde gelen isimlerinden Demet Akalın, Serdar Ortaç, Berkay, Gülben Ergen, İrem Derici, İbrahim Tatlıses, Ebru Gündeş, Gökhan Tepe, Aşkın Nur Yengi ve Sibel Can ile şarkılarını paylaşmıştır. 2012 yılında Altın Kelebek ve Türkiye Müzik Ödülleri’nde bestesini Gökhan Tepe’nin yaptığı sözlerini kendisinin yazdığı ”Türkan” ile yılın şarkısı ödünü almıştır.

Dillerden düşmeyen ”Bağdat” şarkısı çok büyük beğeni toplamıştır. Beyazıt Öztürk’le birlikte yaptığı düet ve çekilen klip büyük ilgi görmüştür.

 

Ayla Çelik Biyografi, Ayla Çelik kimdir, Ayla Çelik menajer, Ayla Çelik menajeri, Ayla Çelik menajeri kim, Ayla Çelik menajerlik, Ayla Çelik resmi menajeri kim, Ayla Çelik sahne fiyatı, Ayla Çelik sahne ücreti, Ayla Çelik konser fiyatı, Ayla Çelik konser ücreti, Ayla Çelik festival fiyatı, Ayla Çelik festival ücreti, Ayla Çelik konser takvimi, Ayla Çelik menajeri iletişim, Ayla Çelik yılbaşı konser fiyatı, Ayla Çelik kaşesi, Ayla Çelik kaşe fiyatı, Ayla Çelik telefon, Ayla Çelik telefonu, Ayla Çelik telefon numarası, Sanatçı fiyatları, Ayla Çelik

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp