Ayşe Dinçer

    • A

Ayşe Dinçer

1977 yılında dünyaya gelen sanatçı Ayşe Dinçer, müzik severler tarafından Ankaralı Ayşe olarak tanınmaktadır.
Mersin Gazi Lisesinde eğitim alırken, Liseler arası ses yarışmasına katıldı ve 1. oldu. Çocukluk dönemi yokluk içinde geçen Dinçer, o dönemlerde Mersin’de düğünlerde sahne almış para kazanmış ve aile geçimine katkı sağlamıştır.
1996 senesinde ise Akkale’nin de jüri olarak yer aldığı yarışmada TRT Türk Halk Müziği yarışmasına katılmış ve yarışmada Akdeniz bölge 1.si ve Türkiye 2.si olarak hayalini gerçekleştirmiş bulundu.
15 seneden beri müzik dünyasında profesyonel olarak müzik kariyerini sürdürmekte olan Dinçer, Kaşlarını Eğdirirsin, Erik Dalı ve Şemsettin isimli albümleri müzik severler ile buluşturmuştur.
Müzik dünyasında özellikle seslendirdiği Koçum Benim isimli şarkısı ile büyük bir beğeni toplamıştır.
2018 yılında seslendirdiği Kekliği Düz Ovada Avlarlar isimli şarkısının klibinde eşi ile birlikte yer almıştır ve bilinen son albümü olmuştur.

 

Ankaralı Ayşe Biyografi, Ankaralı Ayşe kimdir, Ankaralı Ayşe İletişim, Ankaralı Ayşe İletişim bilgileri, Ankaralı Ayşe menajer, Ankaralı Ayşe menajeri, Ankaralı Ayşe menajerlik, Ankaralı Ayşe sahneleri, Ankaralı Ayşe sahne ücreti, Ankaralı Ayşe sahne fiyatı, Ankaralı Ayşe düğün ücreti, Ankaralı Ayşe düğün fiyatı, Ankaralı Ayşe şarkıları, Ankaralı Ayşe klipleri, Ankaralı Ayşe telefon, Ankaralı Ayşe telefonu, Ankaralı Ayşe telefon numarası, Ankaralı Ayşe festival ücreti, Ankaralı Ayşe festival fiyatı, Ankaralı Ayşe konser takvimi, Ankaralı Ayşe

 

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp