Ayten Rasul

    • A

Ayten Rasul

Azeri şarkıcı ve müzisyendir.

Ayten Rasul, 1998 yılında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de dünyaya gözlerini açmıştır. Azeri adı Aytən Rəsulova‘dır.

Lise eğitimini bitirdikten sonra üniversite eğitimini de Azerbaycan Devlet Üniversitesi Tarih Fakültesi Bölümü‘nde bitirmiş ve başarıyla mezun olmuştur.

Müzik yapmaya çok küçük yaşlarda başladı. Profesyonel olarak müzik sektörüne girişi ise 2018 yılında oldu. Ablası için hazırladığı şarkıyı stüdyoda seslendirdiği sırada sesi çok beğenildi ve yaşamı birden bire değişti. Youtube üzerinden cover şarkılar yayınlamaya başladı. Dönüm noktası ise “Yanlışımsan” isimli şarkı ile oldu.

Ülkemizde ünlenmesi Youtube üzerinden yayınladığı cover şarkılar ile olmuştur. Kısa süre içerisinde yıldızı parladı ve seslendirdiği şarkılar ve başarılı performansı ile tanınmaya başladı.

 

Ayten Rasul Biyografi, Ayten Rasul kimdir, Ayten Rasul menajer, Ayten Rasul menajeri, Ayten Rasul menajerlik, Ayten Rasul resmi menajeri kim, Ayten Rasul menajeri iletişim, Ayten Rasul sahne fiyatı, Ayten Rasul sahne ücreti, Ayten Rasul konser fiyatı, Ayten Rasul konser ücreti, Ayten Rasul festival fiyatı, Ayten Rasul konserleri, Ayten Rasul klipleri, Ayten Rasul şarkıları, Ayten Rasul iletişim, Ayten Rasul kaşe fiyatı, Ayten Rasul telefon, Ayten Rasul telefonu, Ayten Rasul telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Mgm müzik, Azad Üzüm, Ayten Rasul

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp