Bahadır Tatlıöz

    • B

Bahadır Tatlıöz

27 Temmuz 1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlarda müziğe ilgi duydu ve 13 yaşında müzik hayatına başladı.

Henüz 13 yaşındayken birçok ünlü pop ve Türk Halk müziği sanatçısına eşlik edip vokallik yapmıştır. Avrupa’da birçok müzik festivalinde piyanist olarak sahne almıştır. Bahadır Tatlıöz’ün müzik piyasasında tanınması farklı ünlü isimlerle tanışmasıyla gerçekleşti. Aranjeleri ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Bir süre caz müzik ile uğraştı ve Buzuki Orhan Osman’ın etnik caz tarzındaki projesinde Dave Weckl ve Harocio Hernandez gibi dünyaca ünlü müzisyenlerle aynı sahneyi paylaşmıştır.

2005 yılında Almanya, Hollanda ve Belçika’da aynı isimlerle 20 konser içeren bir tura çıkmıştır.2005 yılında Yasin Bozkurt ile birlikte bir ‘Çalıjazz’ isimli Jazz albümü hazırlamıştır. Bu albüm 10 parçadan oluşmaktadır.

 

Bahadır Tatlıöz Biyografi, Bahadır Tatlıöz kimdir, Bahadır Tatlıöz menajer, Bahadır Tatlıöz menajeri, Bahadır Tatlıöz menajeri kim, Bahadır Tatlıöz menajerlik, Bahadır Tatlıöz menajeri iletişim, Bahadır Tatlıöz resmi menajer, Bahadır Tatlıöz resmi menajeri kim, Bahadır Tatlıöz sahne fiyatı, Bahadır Tatlıöz sahne ücreti, Bahadır Tatlıöz konser fiyatı, Bahadır Tatlıöz konser ücreti, Bahadır Tatlıöz festival fiyatı, Bahadır Tatlıöz festival ücreti, Bahadır Tatlıöz kaşe fiyatı, Bahadır Tatlıöz iletişim bilgileri, Bahadır Tatlıöz telefon, Bahadır Tatlıöz telefonu, Bahadır Tatlıöz telefon numarası, Bahadır Tatlıöz konserleri, Bahadır Tatlıöz konser takvimi, Bahadır Tatlıöz klipleri, Bahadır Tatlıöz şarkıları, Bahadır Tatlıöz

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp