Bengü

    • B

Bengü

Sanatçıyla ilgili konser, bayi toplantısı, festival, bahar şenlikleri ve diğer Organizasyonlarınızda sahne alması yönündeki talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SOUND MENAJERLİK İLETİŞİM
0532 797 6891

Bengü kimdir?

Müzikle tanışması ilkokul yıllarında İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile oldu. İzmir’de sahnelenen “Oliver Twist” isimli müzikalde başrol oynadı. İzmir Devlet Konservatuvarı Genel Müdürü Müfit Bayraşa’dan şan dersleri aldı. 1998 yılında Müfit Bayşaranın bir bestesiyle MÜYAP ve Show TV’nin organize ettiği Pop Show ’98 adlı şarkı yarışmasında 2. oldu. Akademi İstanbul’da müzik eğitimi aldı.

Üç yıl süre ile Kenan Doğulu’ya vokallik yaptı. 2007’de Show TV’de Organize edilen Bak Kim Dans Ediyor adlı yarışmada 1. oldu. İlk albümü Hoş Geldini Kenan Doğulu ve Ozan Doğulu prodüktörlüğünde 2000 yılının Temmuz ayında piyasaya çıkardı. Daha sonra Bağlasan Durmam adlı 2. stüdyo albümünü 2005 yılında çıkardı. Bir yıl aradan sonra 2007 yılında üçüncü albümü Taktik piyasaya çıktı. Albümde bulunan “Korkma Kalbim” şarkısıyla MÜ-YAP Müzik Ödüllerinden dijital sertifika aldı ve albümü yılın en çok satan albümlerinden oldu.

 

Bengü Biyografi, Bengü Düğün Kaşesi, Bengü Düğün Ücreti, Bengü sahne ücreti, Bengü sahne fiyatı, Bengü şarkıları, Bengü Klipleri, Bengü Konser Bedeli, Bengü Konser Fiyatı, Bengü Konser Takvimi, Bengü Menajer, Bengü menajeri İletişim, Bengü Menajeri, Bengü Menajerlik, Bengü Resmi Menajer, Bengü Resmi Menajeri, Bengü kimdir, Bengü telefon, Bengü telefonu, Bengü Telefon Numarası, Bengü İletişim, Bengü menajeri kimdir, Bengü menajeri iletişim numarası, Bengü nerede sahne alıyor, Bengü booking, Bengü booking iletişim, Bengü Festival fiyatı, Bengü kaşesi, Bengü kaşe fiyatı, Bengü Yılbaşı konser fiyatı, Bengü

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp