Bora Öztoprak

    • B

Bora Öztoprak

5 Ağustos 1973’te dünyaya gelmiştir. Oldukça başarılı bir öğrencilik dönemi geçirdi. Güzel ve eğlenceli bir çocukluk geçirdi. Amcasının teknesi sayesinde denize ilgi duydu. Babası ona müzik konusunda hep yardımcı oldu ve onun arkasında durdu.

Müzik kariyeri

Küçüklüğünden itibaren Bon Jovi, Sting, Guns N’ Roses, Bryan Adams, Iron Maiden gibi grup ve şarkıcıları dinlemiştir ve onları ilham kaynağı olarak görmüştür. 5 yaşında babasının onun yeteneğini keşfedip ona piyano almasıyla müzikle tanışmıştır. Lise yıllarında çok yakın bir arkadaşının gitar dersi almasıyla beraber müziğe ilgisi geri gelmiştir.

Arkadaşının ders notlarıyla kendi kendine çalışmaya başlamıştır. Kendini çok ilerletmiştir. Besteler yapmaya başlamıştır. Odasına kapanıp saatlerce kimseyi almayıp yani dış dünyayla ilişkisini kesip çalışmıştır. Aynı zamanda arkadaşlarının ona verdiği sözleri de bestelemiştir. Lisenin 2. sınıfında 1. dönemin sonunda arkadaşlarıyla dönem sonu partisinde şarkı söylemiştir. 16 yaşında Saadet Restaurant adlı bir yerde sahne almaya başlamıştır Ayrıca oyuncu Çiçek Dilligil ile evli bir erkek çocuk babasıdır.

 

Bora Öztoprak Biyografi, Bora Öztoprak kimdir, Bora Öztoprak menajer, Bora Öztoprak menajeri, Bora Öztoprak menajerlik, Bora Öztoprak menajeri iletişim, Bora Öztoprak resmi menajer, Bora Öztoprak resmi menajeri kim, Bora Öztoprak sahne fiyatı, Bora Öztoprak sahne ücreti, Bora Öztoprak konser fiyatı, Bora Öztoprak konser ücreti, Bora Öztoprak festival fiyatı, Bora Öztoprak festival ücreti, Bora Öztoprak konserleri, Bora Öztoprak klipleri, Bora Öztoprak şarkıları, Bora Öztoprak kaşesi, Bora Öztoprak kaşe fiyatı, Bora Öztoprak konser takvimi, Bora Öztoprak iletişim telefonu, Bora Öztoprak iletişim bilgileri, Bora Öztoprak telefon, Bora Öztoprak telefonu, Bora Öztoprak telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Sanatçı organizasyon fiyatı, Bora Öztoprak

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp