Burak Bulut – Kurtuluş Kuş

    • B

Burak Bulut – Kurtuluş Kuş

Sanatçılarla ilgili konser, bayi toplantısı, festival, bahar şenlikleri ve diğer Organizasyonlarınızda sahne alması yönündeki talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SOUND MENAJERLİK İLETİŞİM
0532 797 6891

Burak Bulut kimdir ?

1980 yılında doğmuştur ve aslen Elazığlıdır. Ünlü şarkıcı son zamanlarda Kurtuluş Kuş ile birlikte çıkardığı şarkılarla gündeme gelmektedir. Son zamanın başarılı şarkıcılarından olan Burak Bulut, Kurtuluş Kuş ile seslendirdiği Nabız ve Sevmedim Deme şarkılarıyla gündeme gelmişti. Burak Bulut son olarak Ebru Yaşar ve Kurtuluş Kuş ile düet yaptı.

Kurtuluş Kuş Kimdir ?

Kurtuluş Kuş, 1997 yılında Karaman’da doğdu. Ses sanatçısı ve bestekar Ramazan Kuş’un oğludur.

Burak Bulut ile seslendirdiği Sevmedim Deme şarkısı ile milyonlarca izlenme alan Kurtuluş Kuş sık sık gündemde yer aldı. Ah Bu Şarkılar, El İnsaf, Nabız, Leyla Mecnun, Rüya Gibi şarkılarını çıkaran Kurtuluş Kuş son düeti ile yeniden gündeme geldi.

 

Burak Bulut Biyografi, Burak Bulut kimdir, Burak Bulut menajer, Burak Bulut menajeri kimdir, Burak Bulut menajerlik, Burak Bulut iletişim bilgileri, Burak  Bulut sahne ücreti, Burak Bulut sahne fiyatı, Burak Bulut konser ücreti, Burak Bulut konser fiyatı, Burak Bulut konser kaşesi, Burak Bulut festival fiyatı, Burak Bulut festival ücreti, Burak Bulut konserleri, Burak Bulut klipleri, Burak Bulut şarkıları, Burak Bulut konser takvimi, Burak Bulut yılbaşı konser fiyatı, Burak Bulut İletişim, Kurtuluş Kuş İletişim, Burak Bulut İletişim telefonu, Kurtuluş Kuş İletişim telefonu, Burak Bulut İletişim, Kurtuluş Kuş İletişim

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp