Can Bonomo

    • C

Can Bonomo

Sefarad Yahudisi bir ailenin çocuğu olan Bonomo, müziğe sekiz yaşında gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti. Bilgi Üniversitesi’nde sinema-televizyonculuk bölümünde okudu.

Ses prodüksiyonu stajı için gittiği Radyo Klas ve Number 1 FM’e daha sonra radyoculuk için başvurarak kabul edildi ve Can Bonomo Show adlı programına başladı. Bir süre sonra Radio N101’e geçerek programına burada devam etti.

MTV Türkiye’den gelen teklif üzerine Rock’n Dark Express adlı programı sunmaya başladı. Üniversitede verilen ödevi için hazırladığı Hoppala adlı kısa filmi daha sonra Facebook’a yükledi ve film çok paylaşılarak ilgi topladı. Dizi projesi için çalışan Seray Sever bu filmi izledikten sonra Can Bonomo’yu bularak görüşmeye davet etti. Görüşmeye giden Bonomo kendisine sunulan başrol teklifini kabul ederek +18 adlı dizide oynamaya başladı.

Tanıştığı albüm yapımcısı Can Saban’a bir demo kaydedip gönderdi. İki yıl süren çalışmanın ardından, Can Saban’ın yapımcılığını üstlendiği Meczup adlı ilk albümü Ocak 2011’de yayınlandı. Bu albümünde yer alan biri hariç tüm şarkıların söz ve müziği Can Bonomo’ya aittir.

 

Can Bonomo Biyografi, Can Bonomo kimdir, Can Bonomo menajer, Can Bonomo menajeri, Can Bonomo menajeri kim, Can Bonomo menajeri iletişim, Can Bonomo resmi menajeri kimdir, Can Bonomo menajerlik, Can Bonomo sahne fiyatı, Can Bonomo sahne ücreti, Can Bonomo konser fiyatı, Can Bonomo konser ücreti, Can Bonomo yılbaşı konser fiyatı, Can Bonomo kaşesi, Can Bonomo kaşe fiyatı, Can Bonomo festival fiyatı, Can Bonomo sahneleri, Can Bonomo konserleri, Can Bonomo konser takvimi, Can Bonomo telefon, Can Bonomo telefonu, Can Bonomo telefon numarası, Can Bonomo klipleri, Can Bonomo şarkıları, Sanatçı fiyatları, Can Bonomo

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp