Demet Akalın

    • D

Demet Akalın

Pop müziğin güzeller güzeli kraliçesi Demet Akalın  23 Nisan 1972 doğumludur. Mankenlik kariyeri, annesinin etkisiyle, Yaşar Alptekin’in mankenlik kursuna katılmasıyla başlar. Daha sonra Neşe Erberk ajansında profesyonel olarak  mankenliğe başlar.1990’lı yıllarda birçok sinema filmi ve televizyon dizilerinde boy gösterir ve 1996 yılında ilk albümü ”Sebebim” ile müzik piyasasına giriş yapar.

Atarlı-giderli şarkılarıyla çok fazla eleştirilen Demet Akalın, magazin dünyasının da vazgeçilmez isimleri arasında kendine özel bir yer edinir. 2006 yılında hayranlarıyla buluşturduğu ”Kusursuz 19” albümü ile satış rekorları kırmış ve başarısını Müyap ödülü ile taçlandırmıştır. Albümün çıkış şarkısı olan ”Afedersin” büyük beğeni toplamış ve yılın en çok  dinlenen şarkısı ünvanını almıştır. ”Günlerden Pazar”, ”Tele Anahtar” ve ” Osman Pazarlama” filmlerinde rol alan Demet Akalın, 2013 yılında popstar yarışmasında jüri üyeliği görevini üstlenmiştir.
Şarkılarıyla her zaman  hit olan Demet Akalın,  şimdilerde evli, mutlu, çocuklu…

 

Demet Akalın Biyografi, Demet Akalın kimdir, Demet Akalın menajer, Demet Akalın menajeri, Demet Akalın menajeri kim, Demet Akalın menajerlik, Demet Akalın resmi menajeri kimdir, Demet Akalın menajeri telefonu, Demet Akalın sahne fiyatı, Demet Akalın sahne ücreti, Demet Akalın konser fiyatı, Demet Akalın konser ücreti, Demet Akalın festival fiyatı, Demet Akalın festival ücreti, Demet Akalın konser takvimi, Demet Akalın konserleri, Demet Akalın Düğün fiyatı, Demet Akalın kaşesi, Demet Akalın kaşe fiyatı, Demet Akalın Yılbaşı konser fiyatı, Demet Akalın telefon, Demet Akalın telefonu, Demet Akalın telefon numarası, Demet Akalın klipleri, Demet Akalın şarkıları, Demet Akalın iletişim bilgileri, Demet Akalın

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp