Dicle Dilge

    • D

Dicle Dilge

13 Eylül 1997’de Diyarbakır’da doğdu. İlköğrenimin ardından daha çok küçük yaşta bilinen yeteneği ile Güzel Sanatlar Lisesi’ne başladı. Burayı birincilikle tamamladı. İnönü Üniversitesi Devlet Konservatuvarına dereceyle girdi. Halen Eğitimini sürdürmektedir. Bugüne kadar pek çok yarışmada derece elde eden Dicle Dilge Bay Gençlik ve spor bakanlığının düzenlediği yarışmalarda il , bölge ve Türkiye birincilikleri kazanmıştır. TRT Müzik ve TRT Kurdi gibi platformlarda Sözleşmeli sanatçı olarak yer almaktadır.

Bugüne kadar pek çok önemli sanatçı ile ortak çalışmalar yapan Dicle Dilge Bay Er TV’de Türkünağme adlı programı da hazırlayıp sunmaktadır. Çalışmalarını çok yönlü olarak sürdüren Dicle Dilge Bay yeni projeler planlamaktadır. Dicle Dilge Bay bu alandaki yeteneği , özgün yorumu , konservatuvar eğitimiyle de birleştirdiği bu alanda edindiği birikimi ve pozitif enerjisiyle gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.

 

Dicle Dilge Biyografi, Dicle Dilge kimdir, Dicle Dilge menajer, Dicle Dilge menajeri, Dicle Dilge menajeri kim, Dicle Dilge menajerlik, Dicle Dilge sahne fiyatı, Dicle Dilge sahne ücreti, Dicle Dilge konser fiyatı, Dicle Dilge konser ücreti, Dicle Dilge festival fiyatı, Dicle Dilge Festival ücreti, Dicle Dilge Düğün Fiyatı, Dicle Dilge Düğün ücreti, Dicle Dilge Yılbaşı konser fiyatı, Dicle Dilge kaşesi, Dicle Dilge kaşe fiyatı, Dicle Dilge telefon, Dicle Dilge telefonu, Dicle Dilge telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Dicle Dilge

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp