Ebru Polat

    • E

Ebru Polat

30 Haziran 1983 tarihinde İzmir’de doğdu. Küçük yaşlarda bale eğitimi aldı. Müzikle ilkokul korosunda tanışan Polat, eğitim hayatını müzikten farklı bir alana çevirerek hukuk okumaya karar verdi. 2005 tarihinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini tamamladı. Bir süre avukat olarak görev yaptı. Ardından Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümünde yüksek lisans yaptı.

İlk albümü 2007 çıkışlı “Çetin Cevizdir. Avukatlığı bırakıp kariyerini müzik üzerine kurmaya karar verdikten sonra Londra’ya giden Polat, bu şehirde bulunan sanat akademisi royal Akademi’de müzik eğitimi aldı.

Türkiye’ye döndükten sonra 2008 yılında ikinci EP albümü olan “Çok Geç” i piyasaya sürdü. Albümün ismiyle aynı olan “Çok Geç” şarkısının sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait. Bu şarkı dışında Sezen Aksu’nun “Seni Yerler” şarkısını da tekrar yorumladı. 2009 yılında “Kalp Ayazı” albümünü yayımladı. Albümün içerisinde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş, Sezen Aksu’nun şarkıları yer aldı. Ayrıca albümde Polat’ın sözü ve müziği kendine ait olan “Delikanlı Kız” şarkısı da yer aldı.

 

Ebru Polat Biyografi, Ebru Polat kimdir, Ebru Polat menajer, Ebru Polat menajeri, Ebru Polat menajerlik, Ebru Polat menajeri iletişim, Ebru Polat menajeri kim, Ebru Polat resmi menajeri kim, Ebru Polat sahne fiyatı, Ebru Polat sahne ücreti, Ebru Polat konser fiyatı, Ebru Polat konser ücreti, Ebru Polat festival fiyatı, Ebru Polat festival ücreti, Ebru Polat resmi, Ebru Polat konser takvimi, Ebru Polat nerede sahne alıyor, Ebru Polat kaşesi, Ebru Polat kaşe fiyatı, Ebru Polat telefon, Ebru Polat telefonu, Ebru Polat telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Ebru Polat

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp