Emre Kaya

    • E

Emre Kaya

1985 yılında, İzmir’de dünyaya gelen Emre Kaya, henüz üç yaşındayken müzikle tanışmış ve “Cura” çalmaya başlamıştır.

Emre Kaya ayrıca, başarılı bir müzisyen olarak bağlama, keman, gitar ve klarnet enstrümanlarını çalabiliyor. Murat Dalkılıç, Bengü, Zeynep Dizdar, Niran Ünsal gibi ünlü isimlerle çalışmalar yapan Emre Kaya, 2009 yılında “Sana Güvenmiyorum” adlı parçasıyla Radyo Üst Kurulunun vermiş olduğu “Yılın En İyi Bestecisi” ödülünü almıştır.

Emre Kaya, 2014 yılın son aylarında çıkardığı son albümü “Apayrı” ile radyolarda en çok çalan erkek sanatçı ödülünü alırken bu albümle birlikte yılın en iyi popçu ödüllerine de sahip oldu.

 

Emre Kaya Biyografi, Emre Kaya kimdir, Emre Kaya menajer, Emre Kaya menajeri, Emre Kaya menajeri kim, Emre Kaya menajerlik, Emre Kaya resmi menajeri kim, Emre Kaya sahne fiyatı, Emre Kaya sahne ücreti, Emre Kaya konser fiyatı, Emre Kaya konser ücreti, Emre Kaya Belediye festival fiyatı, Emre Kaya Yılbaşı konser fiyatı, Emre Kaya konser takvimi, Emre Kaya konserleri, Emre Kaya şarkıları, Emre Kaya telefonu, Emre Kaya telefon numarası, Emre Kaya kaşe fiyatı, Emre Kaya yılbaşı konser fiyatı, Sanatçı Fiyatları, Emre Kaya

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp