Ersan Er

    • E

Ersan Er

1979 senesinde 3 çocuklu ailenin en küçüğü olarak Almanya’da dünyaya gelen Ersan Er, ilkokul 3. sınıftayken ailesiyle Ankara’ya yerleşti. Ankara’da askeri okula kayıt oldu. Buradaki eğitimlerinin ardından TSK’da astsubay olarak çalışmaya başladı. Ayrıca Küçük yaşlarda müzik eğitimi de aldı.

Yaklaşık 15 sene Türk Silahlı Kuvvetlerinde astsubaylık yapan Ersan Er, askerliğinin son dönemlerinde Şarkıcı Paris Hilton ve Basketbolcu Kerim Abdül Cabbar gibi isimlerin yakın korumalığını da yapmıştır. Astsubaylıktan istifa ettikten sonra kariyerine 14 yaşından beri ilgi duyduğu müzik ile devam etmiş, bu alanda 2015 senesinde çıkardığı “Ceylan Gözlüm” isimli albüm ile adından söz ettirmeye başlamıştır. Bu albümündeki “Tanrım” şarkısı ise Youtube ve müzik listelerinde oldukça fazla ilgi görmüştür. Daha sonra 2018 senesinde ise “Boşver” isimli 2. albümünü dinleyicilere sunmuştur.

 

Ersan Er Biyografi, Ersan Er kimdir, Ersan Er menajer, Ersan Er menajeri, Ersan Er menajerlik, Ersan Er menajeri kim, Ersan Er menajeri iletişim, Ersan Er resmi menajeri kim, Ersan Er yetkili menajeri kim, Ersan Er sahne fiyatı, Ersan Er sahne ücreti, Ersan Er konser fiyatı, Ersan Er konser ücreti, Ersan Er festival fiyatı, Ersan Er festival ücreti, Ersan Er konser takvimi, Ersan Er klipleri, Ersan Er şarkıları, Ersan Er iletişim bilgileri, Ersan Er kaşesi, Ersan Er kaşe fiyatı, Ersan Er telefon, Ersan Er telefonu, Ersan Er telefon numarası, Sanatçı fiyatı, Sanatçı Fiyatları, Ersan Er

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp