Ferat Üngür

    • F

Ferat Üngür

Diyarbakır doğumlu olan Ferat Üngür, lisansını Adıyaman Üniversitesi’nde Müzikoloji bölümünde tamamladı. O Ses Türkiye sahnesine çıkma cesaretini bu yıl gösterebildiğini söyleyen Ferat Üngür, bazı mekanlarda sahne alıyor.

Ferat Üngür, O Ses Türkiye’ye “Zülfü Kaküllerin Amber Misali” şarkısıyla katılmıştı. Karar aşamasına gelindiğinde ise Ferat Üngür, O Ses Türkiye’deki yoluna Murat Boz ile devam ettiğini açıklamıştı. O Ses Türkiye finalisti Ferat Üngürün sesi 2016-2017 şampiyonu Dodan Özer’e benzetildi.

 

Ferat Üngür Biyografi, Ferat Üngür kimdir, Ferat Üngür menajer, Ferat Üngür menajeri, Ferat Üngür menajeri kim, Ferat Üngür menajerlik, Ferat Üngür menajeri iletişim, Ferat Üngür menajeri iletişim, Ferat Üngür sahne fiyatı, Ferat Üngür sahne ücreti, Ferat Üngür konser fiyatı, Ferat Üngür konser ücreti, Ferat Üngür festival fiyatı, Ferat Üngür festival ücreti, Ferat Üngür konserleri, Ferat Üngür kaşesi, Ferat Üngür kaşe fiyatı, Ferat Üngür iletişim, Ferat Üngür iletişim telefonu, Ferat Üngür telefon, Ferat Üngür telefonu, Ferat Üngür telefon nuarası, Sanatçı Fiyatları, Sanatçı sahne fiyatları, Sanatçı sahne fiyatı, Ferat Üngür

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp