Gazapizm

    • G

Gazapizm

Gerçek adıyla Anıl Acar 20.07.1988 tarihinde Elazığ da doğdu 1997 yılında ailesiyle birlikte İzmir e yerleşti.

Lisede tanıştığı Engin Erel (Gardiyan) ve Aykut Şahin (Sivo) ile birlikte hiphop kültürüyle ilgilenmeye başladılar.

2003 senesinde ilk rapini yazdı ve kendi evinde deneme kayıtları almaya başladı..

2004 senesinde Gardiyan ve Sivo ile birlikte YMF (Yalı Mcs Family) çatısını kurdular ve Balçova da kurdukları stüdyoda kendi kayıtları yanı sıra bir çok mc ye destek oldular..

İlk albüm çalışması olan “Az Kaldı” isimli mixtape albümünü çıkarttı Gardiyan la birlikte 2006 senesinde.. Bu albümle ilerde hedeflenen büyük bir kitlenin temeli atılmıştı istenilen başarılmıştı

İzmir de rap kitlesinin inanılmaz derecede düştüğü bir dönemdi bu ve böyle oluncada bir çok şehir dışından iyi konumlara sahip olan mc lerle çalışıp İzmir de her hafta sonu bir party veya konser düzenlediler.. Güzel bir kitle oluşmuştu tekrardan İzmir de.. Bu Gazapizm için zaman kaybı olsada geleceğe dönük güzel bir yatırımdı nitekim şu anda çok büyük kitlelere ulaşıyor rap organizasyonları..

2008 senesinde tekrardan Gardiyan la birlikte 2. ortak albümü olan “Kan Değil Katran” isimli albümünü internette paylaştı. Büyük bir kesime hitap eden bu albüm uzun zaman playlistlerdeki yerini aldı rapseverlerin..

 

Gazapizm Biyografi, Gazapizm kimdir, Gazapizm menajer, Gazapizm menajeri, Gazapizm menajeri kim, Gazapizm menajerlik, Gazapizm resmi menajer, Gazapizm resmi menajeri kim, Gazapizm menajeri iletişim, Gazapizm sahne fiyatı, Gazapizm sahne ücreti, Gazapizm konser fiyatı, Gazapizm festival fiyatı, Gazapizm festival ücreti, Gazapizm konserleri, Gazapizm nerede sahne alıyor, Gazapizm konser takvimi, Gazapizm iletişim bilgileri, Gazapizm telefon, Gazapizm telefonu, Gazapizm telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Gazapizm kaşesi, Gazapizm kaşe fiyatı, Sevgililer Günü Sanatçı Fiyatları, Gazapizm iletişim, Gazapizm klipleri, Gazapizm şarkıları, Gazapizm

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp