Gökçe Bahadır

    • G

Gökçe Bahadır

(d. 9 Kasım 1981, İstanbul), Türk oyuncudur.

Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakteri ile tanındı. Kayıp Şehir dizisindeki performansı ile ödüller aldı. Yaprak Dökümü, Aramızda Kalsın, Ufak Tefek Cinayetler, Evlilik Hakkında Her Şey ve Kulüp dizileri rol aldığı yapımlar arasındadır.
Hayatı

1981 yılında İstanbul’da doğdu. Liseden mezun olduktan sonra alternatif eğitim kurumu olan Akademi İstanbul’da radyo ve televizyonculuk alanında eğitim aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Öğrenciliği sırasında Fenerbahçe FM’de radyo programı sundu. Mezun olduktan sonra Best TV’de VJ’lik, ardından Show TV’de yayımlanan Sinyal programının sunuculuğunu yaptı.

Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller gibi dizilerde bölüm oyunculuğu yaptı. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı. Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk’te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu.

Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. Kanal D’de yayımlanan Kayıp Şehir dizisindeki performansı ile daha ünlenen sanatçı, bu dizideki rolü ile ödüller kazandı. Aramızda Kalsın isimli dizide Yadigâr karakterini, Hatırla Gönül dizisinde Gönül karakterini canlandırdı. 2017 yılında Kanal D’de yayınlanan Adı Efsane dizisinde başrolü üstlenen oyuncu, 20. bölümde diziden ayrıldı. 2017-2018 yılları arasında Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler adlı televizyon dizisinde jinekolog Oya Toksöz, 2021 yapımı Kulüp adlı internet dizisinde Matilda karakterini canlandırdı. Daha sonra ise, 2021-2022 yılları arasında FOX’ta yayımlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Avukat Azra karakterini canlandırdı.

 

Gökçe Bahadır Biyografi, Gökçe Bahadır Düğün Fiyatı, Gökçe Bahadır Düğün Kaşesi, Gökçe Bahadır Düğün Ücreti, Gökçe Bahadır Konser Bedeli, Gökçe Bahadır Konser Fiyatı, Gökçe Bahadır Menajer, Gökçe Bahadır menajeri, Gökçe Bahadır menajeri iletişim numarası, Gökçe Bahadır menajeri ulaşım, Gökçe Bahadır booking, Gökçe Bahadır booking iletişim, Gökçe Bahadır telefon, Gökçe Bahadır telefonu, Gökçe Bahadır telefon numarası, Sahne fiyatları, Sanatçı fiyatları, Gökçe Bahadır

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp