Gökçe Kırgız

    • G

Gökçe Kırgız

6 Nisan 1989’da İstanbul’da doğdu. Katıldığı bir televizyon programında ailesini standart bir aile olarak dile getirmiştir. Baba tarafından aslen Çanakkalelidir. Çerkes kökenlidir. Kırgız, lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır.

Müzik ile ilgili bir şeyler yapmak istemesi ve konservatuvarın gönlünde kalması nedeniyle yüksek lisansını Haliç Üniversitesi Konservatuvar Türk Müziği Bölümünde yapmıştır. Bitirme tezini, “Türkiye Müzik Ortamındaki Telif Haklarının Dijital Müziğe Yansıması” üzerine yazmıştır. Müziğe olan ilgisinin Harun Kolçak ile başladığını ve kendisinden ilham aldığından sıkça bahsetmiştir. 2016 yılında Berk Durukan ile evlenen Gökçe Kırgız Durukan’ın 2019 yılında Aren Can isminde bir oğlu dünyaya gelmiştir.

 

Gökçe Kırgız Biyografi, Gökçe Kırgız kimdir, Gökçe Kırgız menajer, Gökçe Kırgız iletişim, Gökçe Kırgız menajeri, Gökçe Kırgız sahne fiyatı, Gökçe Kırgız belediye festival fiyatı, Gökçe Kırgız Şarkıları, Gökçe Kırgız düğün fiyatı, Gökçe Kırgız telefon numarası, Gökçe Kırgız

 

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp