Güler Duman

    • G

Güler Duman

(d. 30 Haziran 1967), Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci, sunucu ve müzik öğretmeni . 1980’li yılların başından itibaren sık sık çıkardığı albümlerle Türk halk müziğinin efsane sanatçıları arasına girdi.

Aslen Erzurumlu olan Güler Duman, ilkokul eğitimine devam ederken Ruhi Su dostlar korosunun en küçük bireyi olarak koroda bulunan sanatçının sesini keşfeden Mustafa Budan, Erden Kral’ın yönettiği ve başrolünde Genco Erkal’ın yer aldığı Hakkâri’de Bir Mevsim filminde sesiyle yer alması ile sanat dünyasında ismini duyurmuştur.

Bu filmde insanların sesini beğenmesiyle ilk büyük çıkışını yapmıştır. İlk albümünü 1980 yılında çocuk yaşlarda Dost Garip ile yapmıştır. Bu albüm 1.870.000 satış rakamına ulaşarak büyük bir satış yaptı.

 

Güler Duman Biyografi, Güler Duman kimdir, Güler Duman menajer, Güler Duman menajeri, Güler Duman menajeri kim, Güler Duman menajerlik, Güler Duman resmi menajeri kim, Güler Duman menajeri iletişim, Güler Duman sahne fiyatı, Güler Duman sahne ücreti, Güler Duman konser fiyatı, Güler Duman konser ücreti, Güler Duman festival fiyatı, Güler Duman festival ücreti, Güler Duman nerede sahne alıyor, Güler Duman konserleri, Güler Duman şarkıları, Güler Duman iletişim, Güler Duman konser takvimi, Güler Duman iletişim bilgileri, Güler Duman telefon, Güler Duman telefonu, Güler Duman telefon numarası, Sanatçı fiyatları, Güler Duman

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp