HiraiZerdüş

    • H

HiraiZerdüş

Hiraizerdüş’ün gerçek adı Hakan Bozdağ’dır. Artvin Şavşatlı olan Bozdağ, 1983 yılının Ekim ayında dünyaya gelmiştir. Hiraizerdüş mahlaslı Hakan Bozdağ, şarkıcılığının yanı sıra şair, yazar ve bestecidir.

Çocukluk yılları Artvin’in Arhavi ilçesinde geçen Hiraizerdüş, İran’da Şiraz ve Suriye’de Şam’da 3 yıl boyunca fen üzerine eğitim almıştır. Burada kaldığı süre içerisinde anlamı “kutsal iyiliğe giden yol karanlıktan geçer” olan Hiraizerdüş mahlasını uygun görerek kullanmaya başlamıştır.

Hiraizerdüş, bir çok eser üretirken Farsça, İbranice ve Kürtçe eserler de ortaya çıkarmıştır. İlk kitabının adı ise Elya’dır.

Albümleri – Papatya – Ervah-ı Ezelden Akustik 2 – Gece Ölür Biz Kalırız – Bi Gönlüne Ben Sığmadım – Selam Yolla – Deyin Ona – Ervah-ı Ezelden

 

Hirai Zerdüş Biyografi, Hirai Zerdüş kimdir, Hirai Zerdüş menajer, Hirai Zerdüş menajeri, Hirai Zerdüş menajeri kim, Hirai Zerdüş menajerlik, Hirai Zerdüş menajeri iletişim, Hirai Zerdüş sahne fiyatı, Hirai Zerdüş Sahne ücreti, Hirai Zerdüş konser fiyatı, Hirai Zerdüş konser ücreti, Hirai Zerdüş festival fiyatı, Hirai Zerdüş konser takvimi, Hirai Zerdüş konserleri, Hirai Zerdüş sahneleri, Hirai Zerdüş şarkıları, Hirai Zerdüş iletişim bilgileri, Hirai Zerdüş telefon, Hirai Zerdüş telefonu, Hirai Zerdüş telefon numarası, Hirai Zerdüş Booking menajer, Hirai Zerdüş Booking, Sanatçı Fiyatları, Hirai Zerdüş kaşesi, Hirai Zerdüş kaşe fiyatı, Hirai Zerdüş Booking menajerlik, HiraiZerdüş

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp