İntizar

    • İ

İntizar

1974 yılında Tunceli’de doğan Türk besteci, söz yazarı ve şarkıcıdır. İntizar, Ağrı Eğitim Fakültesi / Edebiyat Öğretmenliği bölümü mezunudur.

İntizar’ın babası asker, annesi ev hanımıdır. Babasının görevi nedeniyle Muğla ve İzmir’ de yaşamıştır.

İzmir’de bir müzik yarışmasında Türk halk müziği ve pop müzik dallarında birinci olan sanatçı, Sibel Can’ın bir konserinde sahneye çıkınca Ferdi Tayfur’un dikkatini çekti ve albüm teklifi aldı. Uzun yıllar Ferdi Tayfur ile çalışmıştır.

Albüm çıkardıktan sonra dizi müzikleri de yapan sanatçı güçlü söz yazarlığı ve farklı ses tonuyla dikkatleri üzerine çekmiştir.

 

İntizar Biyografi, İntizar kimdir, İntizar menajeri, İntizar menajer, İntizar menajeri kim, İntizar iletişim bilgileri, İntizar resmi menajeri kim, İntizar ulaşım bilgileri, İntizar sahne ücreti, İntizar sahne fiyatı, İntizar konser ücreti, İntizar konser fiyatı, İntizar festival ücreti, İntizar festival fiyatı, İntizar yılbaşı konser fiyatı, İntizar klipleri, İntizar şarkıları, İntizar düğün fiyatı, İntizar sahne kaşesi, İntizar konser kaşesi, İntizar telefon, İntizar telefonu, İntizar telefon numarası, İntizar konser takvimi, İntizar irtibat numarası, İntizar menajeri iletişim, İntizar sahneleri, İntizar konserleri, İntizar

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp