İvana Sert

    • İ

İvana Sert

25 Ekim 1979 yılında Sırbistan Belgrad da dünyaya gelmiştir. Boy ve kilosuna bakacak olursak, 1,67 metre boyunda 55 kilodur. Şimdilerde moda tasarımcılığı yapan Ivana Sert aynı zamanda eski manken ve stilisttir.

2002 yılında Türkiye’ ye yerleşmiş ve 2004 yılında ünlü iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştirmiştir. 2006 yılında bu evlilikten Kayon Ateş adında bir oğulları olmuştur.

Çift, 2013 yılında 2 yıl süren dava neticesinde boşanmışlardır. Boşanma sürecinde eşi Yurdal Sert, İvana Sert’ in kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığını iddia etmiştir.

Genel olarak hayatına bakacak olursak, 16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almıştır fakat, ısrarla manken olmak istemiş ve olmuştur. İlk olarak Sırbistan da Belgrad Güzeli seçildikten sonra Miss Yugoslavya’ya katılır ve daha sonrasında ise ülkemizde düzenlenen Miss Globe’a davet edilir.

Türkiye’ye geldikten sonra bir sürü talihsizlik yaşamasına rağmen, şimdilerde İvana Sert Türkiye’yi çok sevdiğini hatta burası benim birinci ülkem Sırbistan ikinci sıradadır, diye ifade etmektedir.

 

İvana Sert Biyografi, İvana Sert kimdir, İvana Sert menajer, İvana Sert menajeri, İvana Sert menajeri kimdir, İvana Sert menajerlik, İvana Sert sahne ücreti, İvana Sert sahne fiyatı, İvana Sert reklam çekim fiyatı, İvana Sert organizasyon ücreti, İvana Sert iletişim bilgileri, İvana Sert resmi menajeri kimdir, İvana Sert telefon, İvana Sert telefonu, İvana Sert telefon numarası, İvana Sert sahne kaşesi, İvana Sert kaşe bilgileri, İvana Sert

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp