Kalben

    • K

Kalben

Müzik ile ilgilenmeye 8 yaşında annesinin aldığı klavye ile başlayan Kalben, ilk gitarına 14 yaşında sahip oldu.

Bu gitar ikinci el bir Santana idi. 17 yaşında burslu olarak girdiği Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2007’de mezun oldu. Çeşitli alanlarda çalışmayı denedikten sonra 2008’de, aynı üniversitenin Grafik Tasarım Bölümünde, Medya ve Kültürel Çalışmalar üzerine yüksek lisans yapmaya başladı ve 2011’de mezun oldu. Anı saklamanın yolları ve yadigarlar üzerine tez verdikten sonra iş bulmak için İstanbul’a taşındı.

Universal Pictures bünyesinde marka müdürü olarak çalışmaya başladı. Sonrasında senaryo yazarlığı, editörlük, proje yöneticiliği, reklam yazarlığı, çevirmenlik gibi çeşitli işlerle meşgul oldu. Ankara’da ve İstanbul’da nadiren müzik yapmaya, konser vermeye devam etti. 18 Ekim 2014’te Sofar Sounds kapsamında Galata’da bir evde sadece gitarıyla verdiği konserden yayınlanan ‘Sadece’ videosu kısa zamanda Sofar videoları arasında en çok izlenen oldu.

 

Kalben Biyografi, Kalben Kimdir, Kalben menajer, Kalben menajeri, Kalben menajerlik, Kalben menajeri iletişim, Kalben Resmi menajeri kimdir, Kalben sahne fiyatı, Kalben Sahne ücreti, Kalben konser fiyatı, Kalben konser ücreti, Kalben Festival fiyatı, Kalben yılbaşı konser fiyatı, Kalben Klipleri, Kalben şarkıları, Kalben konser takvimi, Kalben Düğün fiyatı, Kalben Düğün ücreti, Kalben kaşesi, Kalben kaşe fiyatı, Kalben telefon, Kalben telefonu, Kalben telefon numarası, Kalben nerede sahne alıyor, Sahne fiyatı, Sahne fiyatları, Sanatçı fiyatları, Sanatçı fiyatı, Kalben

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp