Kardelen

    • K

Kardelen

Almanya doğumlu Kardelen 14 yaşında müzik hocasının ses renginin özel olduğunu söyleyip, özel bir gösteride solistlik yapıp yapamayacağını sorması ile başlamış her şey. ilk şarkısı Sessiz Gemi olmuş. O gece çok güzel tepkiler almış. O günden beri kendini geliştirmeye ve şarkı söylemeye devam etmiş. Piyano eğitimi alıp, vokalini geliştirirmiş.

Kardelen r&b-hiphop dans eğitimi alarak birçok gösteride yer aldı. Türkiye’ye dönüşünden sonra Tekirdağ Belediye Konservatuvarı Orkestrası solistliğini yaptı.

2018 yılında söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait ’Şanıma İnanma’’ adlı iddialı parçayla çıkış yapmış. Bu şarkıya Meltem Şentürk yönetmenliğinde Eskişehir de klip çekmişler. Şarkı youtube da İki gün içinde 100 bin görüntülenmeyi geçmiş. Kısa sürede iki milyon izlenmeyi geçmiş.

Kardelen iyi derecede Almanca ve İngilizce biliyor. Ayrıca yabancı şarkıda söylüyor.

 

Kardelen Biyografi, Kardelen kimdir, Kardelen iletişim, Kardelen iletişim bilgileri, Kardelen menajer, Kardelen menajeri kimdir, Kardelen menajeri, Kardelen menajerlik, Kardelen resmi menajeri kim, Kardelen telefon, Kardelen telefonu, Kardelen telefon numarası, Kardelen sahne ücreti, Kardelen sahne fiyatı, Kardelen konser ücreti, Kardelen konser fiyatı, Kardelen düğün fiyatı, Kardelen düğün ücreti, Kardelen kaşe fiyatı, Kardelen kaşesi, Kardelen festival ücreti, Kardelen festival fiyatı, Kardelen konser takvimi, Kardelen klipleri, Kardelen şarkıları, Kardelen yılbaşı konser fiyatı, Kardelen turne fiyatı, Kardelen Avrupa turnesi, Kardelen

Şimdi Ara
Bizi Arayın
× Whatsapp